Transparent
Inloggen
Sluiten

Cocu: 'naar Amsterdam om gat te verkleinen'

4 oktober 2015 10:01

Phillip Cocu laat in De Telegraaf weten geen kopie te verwachten van Ajax - PSV van vorig seizoen. Toen speelde PSV Ajax in de omschakeling zoek in de Arena. "Het beeld dat ik nu van Ajax heb, is dat zij wel wat geslotener spelen, minder ruimte weggeven en iets compacter spelen dan het afgelopen jaar. Maar wij hebben onze wapens en onze manier van spelen en daar proberen we optimaal gebruik van te maken."

"Het is een belangrijke wedstrijd, vergelijkbaar met die tegen Feyenoord eerder dit seizoen. We hebben een paar punten achterstand en mochten we niet winnen, dan blijft die achterstand zo of wordt die zelfs groter. Maar ook dan is er nog steeds niks beslist, want er zijn nog heel veel wedstrijden te spelen. Ons doel is natuurlijk om het gat te verkleinen. Daarvoor gaan we naar Amsterdam."

Meer: Telegraaf.nl




Tags

cocu telegraaf arena compacter feyenoord geslotener kopie omschakeling wapens

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed pepi psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem