Transparent
Inloggen
Sluiten

Lestienne vanavond op de tribune bij PSV

17 oktober 2015 11:37

Maxime Lestienne zal zaterdagavond aanwezig zijn in het Philips Stadion bij het duel tegen Excelsior. De aanvaller heeft de training nog niet hervat. Hij krijgt van PSV alle tijd om de droevige familie-omstandigheden in eigen kring te verwerken. Met zijn aanwezigheid in het Philips Stadion zet Lestienne de eerste schrede om zijn rentree te kunnen maken. Of hij tegen VfL Wolfsburg al terugkeert in de selectie kon Phillip Cocu vrijdag nog niet zeggen.




Tags

lestienne aanwezigheid cocu excelsior kring schrede wolfsburg

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.343 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem boadu bommel bosz brands breekijzer bruikbaar dele doif driouech earnie ehvdgxt feyenoord flamingo groningen jong knvb lauritsen lozano malen peerke pepi perisic plea resink saibari stewart til vaio veerman