Transparent
Inloggen
Sluiten

Cocu: 'Pereiro creëert meer tijd voor zichzelf met zijn techniek en overzicht'

5 december 2015 18:27

Phillip Cocu geeft in De Telegraaf aan dat hij na een aanloopperiode Gaston Pereiro steeds meer zijn rol ziet vinden in de ploeg. "Het lijkt soms als hij een bal aangespeeld krijgt in de zestienmeter of hij meer tijd krijgt om tot afwerken te komen dan een andere speler. Die tijd creëert hij met zijn techniek en zijn overzicht. Hij heeft een bepaalde rust in zijn spel en toch snelheid van handelen. Hij is heel koel op die momenten."




Tags

cocu pereiro aangespeeld aanloopperiode telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.373 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arne arsenal basarnhem bijtekenen bommel bosz crockett eredivisie feyenoord forza geblesseerden hell james jans keertje magie nederland passievrucht pepi perisic saibari sano scorend shevchenko slot sonny tijdperk troll utrecht zinchenko