Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: PSV: afscheid Gerets op 6 augustus

14 juni 2002 21:43

Oud-trainer Erik Gerets neemt op 6 augustus afscheid van de supporters van PSV. Dat gebeurt bij de openingswedstrijd van het nieuwe seizoen tegen Hertha BSC. Vooraf aan die wedstrijd speelt het team van PSV dat de Europacup I in 1988 won een wedstrijd tegen een selectie van oud-PSV'ers. Erik Gerets komt dan uit voor de ploeg die in 1988 succesvol was. Ook Romario heeft toegezegd te komen.




Tags

gerets europacup hertha openingswedstrijd romario

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem