Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV traint vrijdag met Moreno als linksback

22 januari 2016 12:09

PSV heeft vrijdag tijdens het partijspel op de training in de verdedigingsvariant getraind met Hector Moreno als linksback. Door de schorsing van Santiago Arias lijkt Phillip Cocu te gaan kiezen voor Joshua Brenet op rechts. In het centrum komt er daardoor een plaats vrij voor Nicolas Isimat-Mirin.

Jetro Willems deed de training volledig mee en zou mogelijk voor het eerst tot de wedstrijdselectie behoren. 90 minuten zit er voor de linksback echter nog niet in komend weekend.














Discussieer mee op de forums


Tags

moreno arias brenet cocu hector isimat jetro mirin santiago verdedigingsvariant willems

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old pepi psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem