Transparent
Inloggen
Sluiten

Eerste training PSV van volgend seizoen al op 27 juni [update]

3 mei 2016 22:12
PSV begint de voorbereiding op het komende seizoen al op vrijdag 24 juni, zo meldt PSV watcher Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad. Afgelopen seizoen begon PSV de voorbereiding op 29 juni. Voor komend seizoen dreigt de ploeg al vroeg aan de bak te moeten. Indien PSV geen kampioen wordt staat de derde voorronde van de Champions League al op 26/27 juli en 2/3 augustus op het programma. Drie dagen later begint vervolgens de eredivisie.

In een update meldt het Eindhovens Dagblad dat diverse spelers weliswaar al op 24 juni beginnen, maar dat de eerste officiële training voor 27 juni op het programma staat.




Tags

elfrink eredivisie voorronde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.432 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

capaciteit corinthians drama elfrink eredivisie factor feyenoord forza gemeente haalbaarheid labomba nederbelg nederland parkeer parkeerplaatsen parkeert parkeren parking pendeldiensten pepi ring seizoenkaart shevchenko soubavaria station trein verbouwing wachtlijst wachtrij woonwijk