Transparent
Inloggen
Sluiten

NOS: miljoenenbod Zuid-Koreaanse bond voor Hiddink

5 augustus 2002 18:54

Verslaggever: RvN

De NOS meldt dat vertegenwoordigers van de Koreaanse voetbalbond momenteel in Nederland zijn voor onderhandelingen met Guus Hiddink. De Koreaanse voetbalbond zou Hddink een miljoenenbod hebben gedaan weer bondscoach te worden in 2004 na afloop van zijn contract bij PSV om de nationale selectie naar het WK van 2006 te leiden. De Koreanen zouden daarbij bovendien graag zien dat Hiddink tot 2004 drie keer per jaar bij de Koreanen op de bank zou zitten. Koreaanse bronnen zouden dat de NOS inmiddels ook bevestigd hebben.

Meer op




Tags

hiddink nos miljoenenbod koreanen hddink nederland

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.267 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert alchemist bommel boscagli bosz dam dele eikel fernandez feyenoord gaspiepe gedag groningen hendrikus humor keertje kuipspul linksachter marciano mauro multifunctioneel psvrijnwoude saibari schouten slot til trestena twente vink wanner