Transparent
Inloggen
Sluiten

Contract Claudio ontbonden

17 oktober 2002 21:25

Verslaggever: RvW

De Braziliaan Claudio vertrekt per direct bij PSV. In goed overleg is zijn contract dat tot het einde van het seizoen liep, ontbonden. De aanvaller zou voor de rest van het seizoen verhuurd worden aan FC Luzern. Dat ging niet door, omdat hij in Zwitserland geen werkvergunning kreeg. Inmiddels was hij in Nederland ook al uitgeschreven, waardoor hij niet meer in actie kon komen.

Meer op




Tags

ontbonden braziliaan luzern nederland uitgeschreven werkvergunning zwitserland

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.487 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arensman basarnhem blind bommel bosz conference couhaib dam dorp driouech earnie eredivisie fernandez forza gee gescout giro groningen hendrikus mauro oranje pepi perisic subaru til twente utrecht vaio vingegaard wanner