Transparent
Inloggen
Sluiten

Cocu: geen reden om nu in het bekertoernooi van keeper te wisselen

26 oktober 2017 12:00 - Eindhovens Dagblad

Jeroen Zoet blijft in het bekertoernooi ook de eerste keeper. Eloy Room krijgt niet net als Remko Pasveer de afgelopen jaren de status van bekerkeeper. "Eloy is nu een tijdje bij ons en concurreert met Jeroen Zoet, die op dit moment de eerste keeper is. We zien een goede ontwikkeling bij Eloy, maar er is geen reden om nu in het bekertoernooi van keeper te wisselen. Ook omdat we het een belangrijke competitie vinden," zo geeft Phillip Cocu aan in het Eindhovens Dagblad.

Meer op Eindhovens Dagblad




Tags

cocu eloy zoet bekerkeeper concurreert pasveer remko

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.884 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arbitrage bakayoko benitez beroep boscagli bosz brobbey crockett dest drommel fabiola flamingo gaaei gaai goes hag handgebaren james knvb ledezma malacia mauro perisic psveghel psvrijnwoude reserves scheids sonny tillman veerman