Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV meeste balbezit in Champions League

11 november 2002 21:18

Verslaggever: RvW

PSV is al voor de laatste speelronde uitgeschakeld voor kwalificatie voor de volgende ronde. De statistieken geven echter aan dat er voor PSV meer in had gezeten. Zo heeft PSV samen met Real Madrid in de eerste 5 wedstrijden het meeste balbezit gehad: 59%. Barcelona volgt met 58%. In poule A had PSV niet alleen het meeste balbezit in % en in tijd, maar heeft het na 5 wedstrijd ook met afstand de meeste schoten op de goal en de meeste schoten die naast gingen. Naast de offensieve records heeft PSV na 5 wedstrijden van de clubs in poule A de meeste overtredingen en gele kaarten nodig.

Succes heeft het aanvallende spel niet gebracht. Al moet daarbij natuurlijk in het achterhoofd gehouden worden, dat PSV steeds op achterstand kwam en noodgedwongen moest aanvallen op zoek naar de gelijkmaker.

Meer op




Tags

achterhoofd barcelona kwalificatie madrid noodgedwongen offensieve records

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem bommel bospipo bosz buitenspelpositie crockett fernandez feyenoord forza gaaei geblesseerden hell james jong kezman och pepi perisic sadiq saibari sano schiks scorend sonny tijdperk til veerman verkooijen yeah zinchenko