Transparent
Inloggen
Sluiten

Burgemeester Almelo negeert wens PSV supporters

3 januari 2018 19:30

De Supportersvereniging van PSV heeft woensdag laten weten dat verzoeken richting de burgemeester van Almelo omtrent de vervoersvoorwaarden voor het uitduel tegen Heracles door de burgemeester zijn genegeerd. De Supportersvereniging kreeg verder geen antwoord op haar handreiking. 'Wij blijven "normalisatie" nastreven. Het is daarom jammer dat de Burgemeester van Almelo de uitgestoken hand niet oppakt. Laten we hopen dat andere Burgemeesters wel die lef zullen gaan tonen,' aldus de vereniging in een statement.

Voor deze wedstrijd zijn 500 plaatsen beschikbaar voor de PSV fans. Voor deze wedstrijd zijn zowel kaarten verkrijgbaar voor een auto- als een buscombi.

Meer: Supver-psv.nl




Tags

almelo supportersvereniging buscombi handreiking heracles nastreven normalisatie oppakt statement supver vervoersvoorwaarden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 27.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem berghuis blind bommel boscagli brobbey crockett dest enz eredivisie feyenoord flamingo graafschap heitinga itakura koen lcv mauro mendy modric nagalo obispo olij peretz perisic psvrijnwoude stewart tadic topper vaio