Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV onder 19 naar kwartfinale beker na overwinning op FC Twente

27 januari 2018 16:08

PSV onder 19 heeft het eerste elftal van PSV het goede voorbeeld gegeven. De ploeg van Mark van Bommel wist in eigen huis voor de beker met 2-0 te winnen van FC Twente. De doelpunten werden gemaakt door Justin Lonwijk en Joël Piroe. Door de overwinning gaat PSV O19 door naar de kwartfinale van de Nike Cup.

Om 19:45 uur vanavond speelt het eerste elftal ook tegen FC Twente als in Enschede wordt afgetrapt voor speelronde 20 in de Eredivisie.




Tags

twente bommel enschede eredivisie lonwijk nike piroe

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.267 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert anti atletico bek bospipo bosz brandhout dam eikel feyenoord forza heerenveen hendrikus humor intuitie keertje killer kuip mauro moed napoli olympiacos pepi psvrijnwoude trestena ueda utrecht vessem villareal wanner