Transparent
Inloggen
Sluiten

Marco van Ginkel: 'Afgesproken dat ik gewisseld werd als duel gespeeld was'

5 februari 2018 05:53

In gesprek met De Telegraaf laat Marco van Ginkel weten dat er voorzichtig met hem wordt om gegaan na zijn knieblessure die hij opliep op het trainingskamp in Florida. "Ik had al afgesproken dat ik, als het duel gespeeld was, gewisseld zou worden," aldus de aanvoerder van PSV. "Ik dacht eerst dat het wel meeviel, maar heb toch wel wat zwaardere weken gehad. En ik heb natuurlijk een kleine historie met mijn knie. Ik moet er nu op letten en even aan mezelf denken. Zeventig minuten was genoeg, woensdag spelen we alweer."




Discussieer mee op de forums


Tags

ginkel florida historie telegraaf trainingskamp zeventig zwaardere

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem