Transparent
Inloggen
Sluiten

Mogelijk spierscheuring voor Van Bommel

17 november 2002 16:34

Verslaggever: RvN

Naast de nederlaag en de drie punten heeft PSV wellicht ook aanvoerder Mark van Bommel voor enige tijd verloren. De aanvoerder liet zelf weten waarschijnlijk een scheurtje in de lies te hebben opgelopen. Als dat inderdaad waar blijkt te zijn, is hij mogelijk zelfs tot de winterstop uitgeschakeld, zo wordt gevreesd. Van Bommel liet weten dat de ernst nog moeilijk aan te geven is zo vlak voor de wedstrijd. Onderzoek in het ziekenhuis zal daar later meer uitsluitsel over moeten geven.

Meer op




Tags

bommel spierscheuring gevreesd lies

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.357 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ajaxtijd basarnhem bayern bosz dest diekaleman drommel feyenoord flikkeren forza gaaei goodwill hendrikus inter napoli newcastle passievrucht pepi perisic persie psvrijnwoude ruilen saibari stephanpsv stootkracht til vaio valente wereldgoals yarek