Transparent
Inloggen
Sluiten

Erik ten Hag hoopt op FC Utrecht: 'Ze kunnen voor een verrassing zorgen'

2 maart 2018 12:18

Ajax-trainer Erik ten Hag hoopt zaterdagavond op punten voor FC Utrecht, zodat het zelf op zondag de achterstand op PSV kan verkleinen. Dat vertelde de trainer tijdens de persconferentie in Amsterdam op vrijdagochtend. "Ik was afgelopen maandag bij Utrecht, ze hebben er alle vertrouwen in. De statistiek van Utrecht bij PSV is heel slecht, maar ze zijn bezig aan een goede reeks. Ze kunnen voor een verrassing zorgen, net als SC Heerenveen," aldus Ten Hag.

De trainer van Ajax had ook al verwacht dat PSV tegen Feyenoord zou winnen: "Dat had ik vooraf al wel voorspeld. Het had te maken met de prioriteit die Feyenoord legde bij het bekerduel van afgelopen woensdag."




Tags

utrecht hag feyenoord bekerduel heerenveen voorspeld

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert arne arsenal bijtekenen bommel bosz boszballetje crockett eredivisie feyenoord forza geblesseerden hell james jans keertje magie nederland passievrucht pepi perisic saibari sano shevchenko slot sonny tijdperk troll utrecht zinchenko