Transparent
Inloggen
Sluiten

Albert Gudmundsson kan als invaller nederlaag van IJsland niet voorkomen

3 juni 2018 02:45

IJsland heeft de oefeninterland tegen Noorwegen verloren. In Reykjavik ging de ploeg uiteindelijk met 2-3 onderuit. Albert Gudmundsson kwam in de absolute slotfase als invaller in het veld met de hoop nog iets te kunnen forceren, maar het lukte IJsland niet meer om nog de gelijkmaker te produceren.

Donderdag speelt IJsland nog een vriendschappelijke interland tegen Ghana. Op het WK in Rusland zal het vervolgens uitkomen tegen Argentinië, Nigeria en Kroatië.




Tags

ijsland albert gudmundsson argentinie ghana kroatie nigeria noorwegen oefeninterland reykjavik rusland

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem