Transparent
Inloggen
Sluiten

'Napoli meldt zich weer voor Santiago Arias'

30 juli 2018 06:34

Het Eindhovens Dagblad weet te melden dat Napoli zich opnieuw heeft gemeld bij PSV voor Santiago Arias. De Italiaanse club leek aanvankelijk te gaan voor Youssouf Sabaly als nieuwe vleugelverdediger, maar omdat hij geblesseerd is, gaat zijn transfer niet door. De club gaat zich nu opnieuw inspannen om Arias naar Napels te halen.

Napoli mag echter maar twee spelers van buiten de Europese Unie onder contract hebben en momenteel heeft het dat al. Voordat Arias naar Napels zou kunnen, moet de club eerst een van die twee spelers weten te verkopen. Daarnaast is er ook serieuze interesse van Atletico Madrid.




Tags

arias napoli santiago atletico inspannen madrid sabaly unie vleugelverdediger youssouf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.162 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert amen arena benfica berghuis bosz certificaat eredivisie feyenoord gloukh godts hag heitinga hendrikus instappen jurist kroes napoli olympiakos oranje overmars pepi psvrijnwoude shevchenko stoel til trestena uefa var weghorst