Transparent
Inloggen
Sluiten

Hirving Lozano gewoon in wedstrijdselectie van PSV

10 augustus 2018 18:44

Mark van Bommel gaf op de persconferentie van vrijdagmiddag aan dat Hirving Lozano tegen FC Utrecht gewoon bij de selectie van PSV zal zitten. Dat meldt Rik Elfrink via Twitter. De Mexicaan viel op de training van dinsdag geblesseerd uit met een enkelblessure, maar deze blijkt nu mee te vallen. Of Lozano ook in de basis zal starten, wilde Van Bommel nog niet zeggen.




Tags

lozano bommel elfrink enkelblessure utrecht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem