Transparent
Inloggen
Sluiten

'Interesse van PEC Zwolle in Armando Obispo leidde niet tot een deal'

31 augustus 2018 07:30

Indien Nicolas-Isimat Mirin bij PSV blijft, is er voor Armando Obispo de mogelijkheid om op huurbasis te vertrekken uit Eindhoven. Onder meer PEC Zwolle had interesse in de verdediger, maar dat leidde niet tot een deal, zo weet het Eindhovens Dagblad te melden. De aanvoerder van Jong PSV staat echter ook in de belangstelling van Fortuna Sittard.




Discussieer mee op de forums


Tags

armando obispo pec fortuna isimat jong mirin

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem