Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Bommel waakt voor onderschatting

28 september 2018 15:16

PSV-trainer Mark van Bommel reageerde op de persconferentie in aanloop naar de Eredivisiewedstrijd tegen NAC op de onrust bij de club uit Breda. "Een wedstrijd tegen PSV kan precies de ommekeer betekenen", aldus Van Bommel, die uitsprak dat hij juist de indruk had dat zijn collega in Breda de goede dingen doet met zijn elftal.

Van Bommel is ondertussen niet bang dat de voorselectie van Rosario voor Oranje bij de speler tot een verkeerde houding zal leiden: "Daar hoef ik niets aan te doen. Mijn spelers zijn volwassen genoeg om hier goed mee om te gaan. Deze selectie is ook ver genoeg om er goed mee om te gaan en af en toe te corrigeren. Ik denk niet dat zij gaan zweven".




Tags

bommel onderschatting waakt corrigeren nac oranje rosario uitsprak

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem