Transparent
Inloggen
Sluiten

Jimmy Floyd Hasselbaink: 'Ik wil weten welke dokter Steven Bergwijn heeft'

11 februari 2019 08:51 - VTBL

Zondagavond werd in het programma VTBL op RTL 7 vraagtekens gezet bij de pijngrens van Steven Bergwijn. Volgens de analisten aan tafel is het vreemd dat als je op het oog zwaar geblesseerd van het veld wordt gedragen, dat je dan drie dagen later alweer kan trainen. "Ik wil weten welke dokter hij heeft. Het is een speler die een buitenspeler is. Hij zal veel getackeld gaan worden, dus zijn pijngrens moet behoorlijk hoog zijn", aldus Jimmy Floyd Hasselbaink. "In Engeland zou hij hiervoor slechte publiciteit krijgen. Ik zegt niet dat hij niet heel veel pijn had. Maar als het na drie dag over is en je weer kan trainen..."

Hasselbaink ging verder: "Kijk, ik ben blij voor hem. Zulke spelers wil je zienop het veld. Hij is een belangrijke speler voor het Nederlands elftal en je wil niet dat hij lang uit de roulatie is. Dus hartstikke blij. Maar wel heel raar."




Tags

hasselbaink bergwijn dokter floyd jimmy pijngrens engeland getackeld publiciteit vtbl zienop

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.426 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.