Transparent
Inloggen
Sluiten

'PSV wijst bod van Sevilla van 25 miljoen euro op Steven Bergwijn af'

2 augustus 2019 00:47 - De Telegraaf
Foto: Pro Shots

"PSV wijst bod van Sevilla van 25 miljoen euro op Steven Bergwijn af"; image source: Pro Shots

PSV heeft een eerste bod van Sevilla op Steven Bergwijn afgewezen. Dat weet De Telegraaf te melden. De Spaanse club bood 25 miljoen euro voor de aanvaller, maar PSV wil een veel hoger bedrag. PSV wil Bergwijn dan ook in principe niet kwijt.

De Telegraaf meldt bovendien ook dat een transfer van Hirving Lozano naar Napoli nog altijd in de lucht hangt, maar dat Valencia op de achtergrond ook belangstelling toont. De interesse van het Italiaanse Bologna in Jorrit Hendrix is concreet, maar zij zouden waarschijnlijk eerst zelf een speler moeten verkopen.




Tags

bergwijn sevilla telegraaf bologna hendrix lozano lucht napoli valencia

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.426 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.