Transparent
Inloggen
Sluiten

Dick van Egmond: 'PSV had een penalty verdiend'

2 mei 2021 21:03

Dick van Egmond gaf in Dit was het Weekend op ESPN aan dat PSV een strafschop had moeten krijgen na de handsbal van sc Heerenveen. De scheidsrechtersbaas van de KNVB kreeg de opmerking dat iedereen in de studio van ESPN vond dat de bal op de stip had gemoeten. "Ik vond ook dat dit een penalty waard was, dus we zijn snel uitgepraat", aldus Van Egmond.




Tags

egmond espn handsbal heerenveen knvb scheidsrechtersbaas uitgepraat

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.907 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ado basarnhem bastiani bla boerhamdi bommel bosz brugge cornecion dest eredivisie feyenoord geertruida jaybee lammers mauro mijnans ouaissa pepi psveghel rouleren saibari sano santos schouten sidibe terugkomt til veerman wanner