Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: Kampioens-cd PSV doet het goed

19 mei 2003 18:21

Van de PSV-kampioens-cd zijn sinds begin deze maand enkele duizenden exemplaren verkocht. Dat zegt Adrie van den Berk van het gelijknamige muziekproductiebedrijf in Eindhoven. Die bracht de cd's op markt. De opgepakte PSV-directeur Fons Spooren is ??n van de personen die meewerkte aan de cd Brabantse Nachten. De verhalen rondom de mogelijke betrokkenheid van Spooren bij een ontuchtzaak, zijn geen reden de cd uit de markt te nemen.




Tags

spooren adrie berk duizenden exemplaren fons gelijknamige meewerkte muziekproductiebedrijf nachten ontuchtzaak opgepakte

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.355 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanspraak basarnhem bayern boer bosz certificaat dest dominantie drommel feyenoord flikkeren gaaei goodwill haaks hendrikus koen kweken malaise napoli newcastle oogt passievrucht peerke persie pover psvrijnwoude uitvak vaio vermakelijk yarek