Transparent
Inloggen
Sluiten

Bosz houdt vertrouwen ondanks slechte resultaten

18 februari 2025 12:34
Foto: Noël van de Laar

Bosz houdt vertrouwen ondanks slechte resultaten; image source: Noël van de Laar

Ook trainer Peter Bosz verscheen vanzelfsprekend op de persconferentie in het Philips Stadion, voorafgaand aan de kraker in de Champions League woensdagavond tegen Juventus. Waar in het verleden trainers met de grond gelijk gemaakt werden na een dergelijke reeks, lijkt er nu nauwelijks sprake van een crisissfeer rondom PSV: "Dat is helemaal niet erg, hoor. We spelen nog in de Champions League, we staan nog in de halve finale van de beker en we doen ook nog mee om het kampioenschap. Daar doen we ook nog aan mee. Het is aan ons het te draaien. En ik blijf erbij, het begint allemaal toch met goed voetballen."

Danst de trainer niet om de crisis heen? "Ik dans om de crisis heen? Leg uit, hoe doe ik dat? Ik denk dat ik altijd duidelijk ben. Ik verwacht dat wij thuis van FC Utrecht winnen. Daar ben ik duidelik in. Natuurlijk is het in de Champions League wel wat anders. We spelen tegen een ploeg, die ik een goede ploeg vindt. Ze hebben dit seizoen heel veel gelijkgespeeld, maar als je met 1-0 van Inter wint dan kun je mij niet vertellen dat je een matige ploeg hebt. Maar wij hebben ook een sterk team. Ik heb geen crisis nodig om het beste in ons naar boven te halen. We moeten proberen terug te komen op het niveau dat we anderhalf jaar lang hebben aangetikt. Ik ben ervan overtuigd dat we dat kunnen."

De trainer is het wel eens met de stelling dat PSV het aan zijn stand verplicht is te winnen van ploegen als NEC, PEC Zwolle, Willem II en FC Utrecht: "Dat we die wedstrijden niet gewonnen hebben is PSV-onwaardig. We hebben een hele slechte reeks sinds de winterstop. Maar er zit wel een heel groot verschil tussen de wedstrijden die we tegen Willem II en tegen FC Utrecht speelden."




Tags

bosz utrecht aangetikt crisissfeer dans danst duidelik inter juventus kraker pec stelling

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 maanden geleden
De komende weken gaan we zien uit welk hout Bosz gesneden is. Is hij in staat om dit om te draaien en dit seizoen alsnog succesvol en met prijzen af te sluiten? Of eindigt wat een topseizoen leek te gaan worden als een rampseizoen?

Een ding weet ik wel, als hij het niet omgedraaid krijgt denk ik niet dat hij zo'n gentleman is als Guardiola: "Ik ben niet goed genoeg. Op dit moment ben ik niet in staat om deze situatie te managen, om kalmte en balans in dit team te brengen. En het is voor mij geen probleem om te accepteren dat het niet meer werkt zoals in het verleden. Ik ga dat niet op de spelers afschuiven."
+1/-0

2 maanden geleden
‘dat is helemaal niet erg hoor’…… Zucht
+1/-0

2 maanden geleden
In potentie kunnen we van iedereen winnen en dat laten we al twee jaar zien. Deze enorme dip is echt onverklaarbaar en aan de andere kant ook weer wat sport zo mooi maakt. Als jij geen 100% geeft en de tegenstander doet dat wel win je niet zomaar, dat stukje nonchalance is er langzaam maar zeker ingekropen. Ik heb 3 weken terug ook geen enkele twijfel gehad over de titel, maar de beste wint alleen als hij net zo hard zijn best doet. Dat een ploeg die vorig seizoen laatste stond nu de absolute topfavoriet is voor de titel is hoe pijnlijk ook dat zij het zijn, ook weer iets dat sport mooi maakt. Alles winnen behalve Juve en je eindigt met de dubbel een nog mooier sprookje na die enorme dip, laten we dan dit seizoen maar bijschrijven bij die magische onverwachte titels uit het verleden. Ik heb er nog vertrouwen, maar verwacht eigenlijk dat we heel blij mogen zijn als we plek twee eruit weten te slepen dit jaar. Volgend jaar serieus werk maken van de verdediging en we staan er alweer een stuk beter op.
+1/-0

 
2 maanden geleden
Inzake volgend jaar: we hebben geen idee wie er allemaal vertrekken.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 27.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arbitrage beroep bosz brobbey dest fabiola gaaei gaai goes hag handgebaren hendrikus hiet hoofdschudt ingooien keertje knvb meemogen ontspoort opgefokte oranje psveghel psvrijnwoude reserves sanctie scheids voorstaan vuurwerk witheet zijlijn