Transparent
Inloggen
Sluiten

Bosz blij met vertoonde spel tegen Groningen

6 april 2025 04:11
Foto: Noël van de Laar

Bosz blij met vertoonde spel tegen Groningen ; image source: Noël van de Laar

Een opgeluchte Peter Bosz verscheen na afloop van de 1-3 overwinning van PSV tegen FC Groningen in de perskamer van De Euroborg, al weigerde de trainer te spreken van opluchting: "Het goede spel, dat overheerst. Opluchting niet. Ik ga er altijd vanuit dat we winnen. Iedere wedstrijd weer. Ik bereid de ploeg voor, dat probeer ik altijd zo goed mogelijk te doen. Het lukt alleen niet altijd."

De trainer van PSV keek dan ook vooral tevreden terug op de wedstrijd tegen FC Groningen: Ik vond dat we vandaag goed speelden, niet alleen de eerste maar ook de tweede helft. Enige smetje was die tegengoal. Daarna moest Walter ons nog een keer redden. We speelden goed en om te winnen. We gingen op jacht naar de derde goal, gepaard met goed voetbal. Dus ik ben zeker tevreden."

Of de trainer baalde van Noa Lang, die een paar keer verzuimde tijdig mee terug te verdedigen en daardoor ook tot de orde werd geroepen door aanvoerder Luuk de Jong: "Dit is juist waar ik wel van houd. Als Noa in dit geval een keer niet met zijn man meeliep, dan is het de taak van Luuk om hem daarin tot de orde te roepen. Het was een voetbaldiscussie. Die kunnen wel eens fel zijn. Dat wordt tijdens een wedstrijd in andere taal gezegd dan: "Zou je alsjeblieft de volgende keer eens met je man mee willen lopen?" Dat gaat in veel fellere bewoordingen in the heat of the moment, dus dan is het logisch dat het er harder aan toegaat."

Bosz was verder vooral blij dat Malik Tillman niet alleen in de basis zijn rentree maakte, maar ook direct zijn stempel drukte door de openingstreffer voor zijn rekening te nemen: "Het is een geweldige speler. Ik heb het nooit over blessures, dat weten jullie ook. Maar al die jongens willen we er natuurlijk dolgraag bij hebben. Mauro die we gemist hebben, Sergiño, Pepi die we nu missen. Ja, natuurlijk missen we die jongens op het veld."




Discussieer mee op de forums


Tags

bosz groningen baalde euroborg fellere heat jong malik mauro meeliep opgeluchte overheerst pepi perskamer smetje stempel tillman toegaat voetbaldiscussie walter

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.886 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bakayoko benitez beroep boscagli bosz crockett dest drommel flamingo gaaei hag james karsdorp landstitel ledezma malacia mauro oost pepi perisic saibari schouten sonny soubavaria stewart til tillman veerman vooruitzicht wijs