Wedstrijd tegen Heracles onder leiding van Nijhuis
12 mei 2025 17:07
Foto: Pro Shots
De KNVB heeft Bas Nijhuis aangesteld om de wedstrijd tussen PSV en Heracles Almelo woensdagavond in goede banen te leiden. De arbiter zal daarbij worden ondersteund door grensrechters Schaap en Ribbink, terwijl Bos zal fungeren als vierde official. Oostrom en Bluemink volgen de wedstrijd vanuit Zeist en zijn aangewezen als VAR.
Het wordt voor PSV de vierde Eredivisiewedstrijd onder leiding van Nijhuis dit seizoen. Eerder leidde hij PSV al tijdens de 3-0 overwinning op Go Ahead Eagles, terwijl er uit bij SC Heerenveen met 1-0 werd verloren in december. Recenter floot Nijhuis PSV op bezoek bij FC Groningen, die wedstrijd werd met 1-3 gewonnen door de Eindhovenaren.
Nijhuis floot in de Eredivisie nog geen wedstrijd van Heracles dit seizoen. Wel floot hij twee bekerduels van de uiteindelijke halve finalist. Beide duels werden gewonnen door Heracles, met 0-1 bij Winterswijk en met 0-2 bij De Graafschap.
PSV hervat woensdagavond de jacht op koploper Ajax. De Amsterdammers trappen tegelijkertijd met PSV af tegen FC Groningen in de Euroborg. Alle wedstrijden in de voorlaatste speelronde van dit Eredivisieseizoen worden gelijktijdig om 20:00 uur afgetrapt. Het verschil tussen beide titelkandidaten bedraagt nog één punt.