Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV ook concreet voor Young van Sparta

1 juni 2025 12:40 - Eindhovens Dagblad
Foto: Pro Shots

PSV ook concreet voor Young van Sparta; image source: Pro Shots

PSV is druk in de weer om de selectie, en dan met name de defensie, op orde te brengen voor het nieuwe seizoen. Naast Nobel Mendy van Real Betis is PSV nu ook zeer concreet voor Marvin Young(19). De jonge en talentvolle verdediger van Sparta staat er goed op bij PSV en was ook in het onderlinge kampioensduel twee weken terug een van de beste spelers aan de kant van de thuisploeg.

Naast Young en Mendy is PSV ook nog steeds bezig om Ko Itakura van Borussia Mönchengladbach te overtuigen naar Eindhoven te komen deze zomer. De Japanner is nadrukkelijk in beeld als opvolger van de transfervrij vertrokken Olivier Boscagli maar heeft meerdere ijzers in het vuur. Mocht Itakura een andere keuze maken, dan schakelt PSV snel door. De club heeft geleerd van vorig jaar, waarin het lange tijd op de komst van Sepp van den Berg gokte.

Naast deze drie namen is PSV ook nog nadrukkelijk op zoek naar een extra linksback, om de totale bezetting in de defensie weer op orde te brengen. Met Sergiño Dest, Mauro Junior, Ryan Flamingo, Adamo Nagalo, een vervanger voor Boscagli, Armando Obispo, en vervangers voor Tyrell Malacia en Rick Karsdorp.

Young kende een zeer goed seizoen bij Sparta, waar hij zijn contract in januari nog verlengde tot de zomer van 2029. Daardoor zullen de Rotterdammers hoog in de boom gaan zitten qua vraagprijs. De komst van Mendy lijkt een stuk dichterbij. PSV zou volgens het Eindhovens Dagblad op het punt staan de komst van de verdediger van Real Betis af te ronden. Met die transfer zal een bedrag van om en nabij de vier miljoen euro gemoeid zijn.




Discussieer mee op de forums


Tags

sparta mendy betis boscagli itakura adamo armando berg boom dest dichterbij flamingo gokte ijzers kampioensduel karsdorp malacia marvin mauro monchengladbach nabij nagalo nobel obispo sepp tyrell vervangers vuur

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 maanden geleden (gewijzigd)
Toch jammer dat zelfs Sparta en Az meer talenten uit de jeugdopleiding kunnen laten doorstromen, maar wel begrijpelijk.
Randstad is dichter bevolkt en veel talenten van ajax kiezen voor az bijv.
Lijkt me goede speler,misschien beetje klein voor cv.
Moet wel wat lengte achterin blijven houden.
Keeper van 1.80,backs van 1.70.
+1/-0

 
2 maanden geleden
Naja de lat ligt ook gewoon een stuk lager. T scheelt nogal of je Mitchell van den Bergen of Perisic eruit moet spelen voor je een kans in de basis krijgt.

Verder wel eens dat ik ook graag wat meer doorstroom zou zien.
+1/-0

 
2 maanden geleden (gewijzigd)
Vergeet niet dat bij die club de verwachtingen anders liggen en ze hun talenten eerder een kans kunnen/ zullen geven. Van PSV wordt verlangd dat ze continu om het kampioenschap meedoen en top 32 Europa zijn/ worden. Neem een Sambo: die kreeg bij ons geen kans (genoeg).
+1/-0

 
2 maanden geleden
Voor wie had hij die kans moeten krijgen dan? Teze en vooral Dest waren een maatje (of 2) beter. En ik neem aan dat Bosz ij trainingen ook niet overtuigd was.

Daarbij, volgens mij is hij in Engeland ook geen (onbetwist) basisspeler.
+1/-0

 
2 maanden geleden
Dat is het hem juist: de lat ligt bij PSV veel hoger. We halen vaak betere spelers elders dan we thuis in huis hebben. En terecht.
+2/-0

 
2 maanden geleden
Precies! En het is ook niet zo dat in Eindhoven niemand een kans krijgt, alleen hebben de aanstormende talenten ook gewoon te weinig laten zien. Een Driouech, Land en Babadi zullen echt wel een paar tandjes erbij moeten zetten.
+1/-0

2 maanden geleden (gewijzigd)
Is toch gewoon logisch dat de clubs in de randstad meer talenten leveren.
Fc Twente, fc groningen etc ook veel minder.
En ik denk dat de jonge voetballers hier in de regio gewoon nie zo goed kenne voetballen.
Die schitteren en shinen vrnl in de 3de helft.
+1/-0

2 maanden geleden
Zooo, Stewart heeft schijnbaar alweer een verdediger op het oog. Goed bezig echter ik hoop en verwacht dat Stewart niet alleeen voor kwantiteit maar zeker ook voor kwaliteit gaat.
+1/-0

2 maanden geleden
Het voordeel van spelers als Young en Mendy is dat ze ook voor Jong PSV kunnen spelen.

Ik vind de genoemde bedragen vrij hoog voor dergelijke spelers maar als één van beide basisspeler wordt in het eerste dan haal je het geld er wel weer uit.
Persoonlijk zie ik dan meer in Young dan in Mendy.
+1/-0

 
2 maanden geleden
Inflatie. De tijden dat je een talent in de Eredivisie op pikte voor een paar ton zijn voorbij. Of je moet doen wat Ajax doet: ze binnen halen voordat ze een contract hebben.
+1/-0

2 maanden geleden
Is mij niet opgevallen die 90 minuten.
+1/-0

 
2 maanden geleden
Even offtopic, ze gaan het flikken Killer, mooi uitje volgend jaar
+1/-0

 
2 maanden geleden
TELSTAR IJMUIDEN!!!

Even bizar als verdiend!
+2/-0

 
2 maanden geleden
Felicitaties voor Killer en Co.Voor mij een stuk verder dan Tilburg maar het is jullie gegund.W2 had toch al geen gunfactor voor mij.
+3/-0

2 maanden geleden (gewijzigd)
Is mij als speler niet opgevallen. Ik hoop maar dat het dus ergens op gebaseerd is behalve dat we Dumfries hadden moeten halen toen hij nog bij Sparta zat en we daardoor aan Heerenveen de hoofdprijs moesten betalen
+1/-0

2 maanden geleden
Volgens mij gaat El Karrouani van Utrecht dan over, stond afgelopen winter nog bovenaan het lijstje..
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 27.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

babadi bakayoko benitez bommel boscagli depay dest driouech flamingo gasiorowski gasirowski jong karsdorp kovar lcv malacia malanda mauro mendy mijnans obispo olij perizic ruben saibari schouten sildillia til tillman veerman