Transparent
Inloggen
Sluiten

Benitez kan carrière vervolgen in Engeland

2 juni 2025 11:38 - Eindhovens Dagblad
Foto: Pro Shots

Benitez kan carrière vervolgen in Engeland; image source: Pro Shots

Dat Walter Benitez deze zomer definitief vertrekt bij PSV zal geen verrassing meer heten. Volgens het Eindhovens Dagblad lijkt de Argentijnse keeper onderweg naar de Engelse Premier League. Benitez beschikte in Eindhoven over een aflopend contract en heeft zijn handen dus vrij voor een nieuwe club en competitie. Zonder dat bekend is naar welke club, lijkt het erop dat Benitez zijn carrière in Engeland kan vervolgen.

Vorige zomer zag Benitez een transfer naar Atlético Madrid afketsen door een verschil in vraag en aanbod met PSV. De Madrilenen boden een bedrag van rond de drie miljoen euro om het eenjarige contract van Benitez bij PSV af te kopen. Dat zag de club niet zitten. PSV deed nog pogingen zijn contract te verlengen maar die gesprekken liepen op niks uit.

Benitez kwam in de zomer van 2022 transfervrij over van het Franse OGC Nice. Daarvoor speelde hij voor het Argentijnse Quilmes. In drie jaar PSV verdedigde hij uiteindelijk honderdvierendertig keer het doel. Daarin wist Benitez drieënveertig keer de nul te houden. Benitez werd met PSV twee keer kampioen, won een keer de KNVB Beker en twee keer de Johan Cruijff Schaal.




Tags

benitez engeland atletico drieenveertig eenjarige heten honderdvierendertig knvb madrid nice ogc quilmes verdedigde walter

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


7 maanden geleden
Denk dat iedere club blij mag zijn met zo'n keeper. Gelukkig is PSV standvastig gebleven en hebben we het kampioenschap niet voor 3 miljoen weggegooid.
+3/-0

 
7 maanden geleden
Want met Drommel en een vervanger voor Benitez hadden we het kampioenschap 'weggegooid'? Je overschat z'n kwaliteiten. Terecht dat we de schooiers van Atletico de deur wezen, maar 'kampioenschap weggooien' als we hem hadden verkocht? No way.
+1/-0

 
7 maanden geleden
Met Drommel waren we zeker geen kampioen geworden, dat durf ik wel als feit neer te zetten. Wie de vervanger zou zijn geweest blijft blijft gissen want die was er niet. Misschien had die wel de hele crisis begin dit jaar kunnen voorkomen, dat blijft koffiedik kijken.
+1/-0

7 maanden geleden
Zo gewonnen zo geronnen, transfervrij gekomen, transfervrij vertrekken.

Mooi palmares al met al.
+2/-0

7 maanden geleden
Was een redelijk goeie keeper voor PSV. Niks meer niks minder. Heeft ook niks gekost (behalve natuurlijk salaris en eventueel tekengeld) en heeft ook niks opgeleverd. Bedankt en het gaat je goed.
+2/-0

7 maanden geleden
Benieuwd welke club het wordt, idem voor Boscagli. Had verwacht dat die al door Brighton zou worden opgehaald.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem