Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV in de race voor Albanees international

3 juni 2025 15:36 - The Sun
Foto: Pro Shots

PSV in de race voor Albanees international; image source: Pro Shots

Volgens The Sun-journalist Rahman Osman is PSV nadrukkelijk geïnteresseerd om Armando Broja(23) deze zomer over te nemen van Chelsea. De speler wil de club uit Londen permanent verlaten en PSV lijkt concreet voor de aanvaller. De club heeft daarbij naar verluidt wel concurrentie van AC Milan en Red Bull Leipzig terwijl ook Ajax de speler zou volgen.

PSV en Ajax hebben in tegenstelling tot AC Milan en RB Leipzig wel een grote pré. Zowel de Italiaanse topclub als de Duitse hebben zich niet weten te kwalificeren voor een Europees toernooi komend seizoen, terwijl PSV en Ajax gegarandeerd acht competitiewedstrijden in de UEFA Champions League spelen.

Broja beschikt in Londen nog over een contract tot de zomer van 2028, maar heeft de toezegging dat de club meewerkt aan een voortijds vertrek van de Albanische centrumspits. Voor PSV zou Broja in beeld zijn als eventueel opvolger van Luuk de Jong, die in Eindhoven beschikt over een aflopend contract waarbij er nog geen sprake is van een akkoord over een contractverlenging.

De in Engeland geboren Albanees international speelde dit seizoen tien duels in de Premier League namens Everton, voornamelijk als invaller. Daarin wist hij geen goals of assists te noteren. Hij miste nagenoeg de volledige eerste seizoenshelft met een blessure aan zijn achillesspees, terwijl hij begin 2024 nog herstelde van een kruisbandblessure.

Het seizoen hiervoor werd de spits in de tweede seizoenshelft door Chelsea verhuurd aan Fulham. Ook dat seizoen had hij geen al te best trackrecord. In eenentwintig Premier League-wedstrijden maakte hij één doelpunt. Die goal maakte hij namens Chelsea tegen zijn latere werkgever Fulham. De spits keert deze zomer terug in Londen, maar hoopt in de tussentijd een nieuwe werkgever te vinden om Chelsea definitief achter zich te laten voor een frisse start.

In het shirt van Albanië is Broja overigens iets succesvoller als afmaker. In vijfentwintig interlands was hij goed voor vijf goals. Volgens Transfermarkt vertegenwoordigt Broja een transferwaarde van om en nabij de twaalf miljoen euro. Het is nog onduidelijk welke vraagprijs Chelsea hanteert voor zijn spits.

Mocht de spits voor PSV of Ajax kiezen, betekent het een terugkeer voor op hem bekend terrein. In seizoen 2020/21 speelde de spits voor Vitesse. In dertig competitiewedstrijden in de Eredivisie was hij goed voor tien goals en twee assists.




Discussieer mee op de forums


Tags

broja chelsea albanees londen fulham leipzig milan werkgever achillesspees afmaker albanie albanische armando centrumspits eenentwintig engeland eredivisie everton hanteert herstelde jong meewerkt nabij noteren osman permanent pre rahman sun terrein toezegging trackrecord tussentijd uefa vitesse voortijds

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


7 maanden geleden
Leuk al die geruchten. Ik verbaas me telkens weer wie nu weer wordt gevolgd, cq gelinkt aan PSV. Heerlijk die namen.
+1/-0

 
7 maanden geleden
Italische
Duitslandse
Frankrijkse
Kan allemaal tegenwoordig 😱
+3/-0

7 maanden geleden
Joepie, een spits die amper scoort of geblesseerd is. Krijg er niet direct warme gevoelens bij eerlijk gezegd.
+5/-1

7 maanden geleden
"The Sun", dan kan je al stoppen met lezen.
+2/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.229 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro old pepi psvrijnwoude puntje side skool trestena vaio valente veerman vessem