Transparent
Inloggen
Sluiten

Hiddink sluit terugkeer in profvoetbal niet uit

15 juni 2025 17:14 - NH Radio
Foto: Pro Shots

Hiddink sluit terugkeer in profvoetbal niet uit; image source: Pro Shots

Levende clublegende Guus Hiddink sluit niet uit dat hij ooit nog terugkeert in de voetballerij. De voormalige toptrainer was naast zijn periodes voor PSV ook succesvol met onder andere Real Madrid, Chelsea en het Nederlands Elftal. Hiddink zou ervoor openstaan ergens als assistent aan de slag te gaan, zo heeft hij te kennen gegeven bij het NH Sportcafé op NH Radio.

Hiddink heeft inmiddels de indrukwekkende leeftijd van achtenzeventig bereikt en kende een zeer rijke loopbaan als hoofdtrainer. Hoewel hij al enige tijd met pensioen leek, staat de trainer van weleer toch open voor een nieuwe klus: "Ik ben al jarenlang geen assistent meer geweest, maar daarvoor wel uiteraard. Ik zou best weer assistent kunnen zijn, ja", aldus Hiddink in het radioprogramma.

Daar staat hij dan ook voor open, zo geeft hij aan: "Maar, ik word niet meer gevraagd", aldus Hiddink die een stap naar het vrouwenvoetbal in ieder geval uitsluit: "Als wij in een trainingssituatie ruzie krijgen, dan knok je even. Dan praat je het uit en ga je een pilsje drinken en vervolgens zet je er een streep onder. Bij dames blijft er misschien wel iets hangen", aldus Hiddink die liefst zes keer kampioen werd met PSV en daarnaast ook beslag legde op de Europa Cup 1 in 1988.




Tags

hiddink achtenzeventig chelsea clublegende dames knok levende madrid pensioen pilsje sportcafe toptrainer trainingssituatie uitsluit vrouwenvoetbal

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


5 weken geleden
Good old Guus
Zijn ervaring in de voetballerij altijd welkom
+1/-0

5 weken geleden
Prima Guus dat je nog ambities hebt. Geen aanbiedingen dan lekker blijven genieten van je vrije tijd (pensioen) en lekker bakkie koffie blijven doen.
+1/-0

5 weken geleden
Met alle respect, op hoog niveau zoals bv. bij PSV moet je echt niet meer beginnen om Hiddink nog een rol te laten vervullen.
+2/-2

 
5 weken geleden
Nou een functie bij Jong PSV zou niet misstaan. Hij is altijd een motivator geweest.
+1/-0

 
4 weken geleden
Spelers van jong-PSV hebben ooit zijn naam horen vallen, verder weten ze niets van hem. Als ze, zoals jij het noemt, al een 'motivator' nodig zouden hebben, lijkt me het wijs iemand te kiezen die deze jongens en generatie begrijpt, niet iemand van 78.
Hiddink was ooit een goede trainer/manager, maar daar moet je nu echt niet meer aan beginnen.
+1/-1

 
5 weken geleden
Poh, met alle respect, maar er zijn toch weinig mensen in de voetballerij in wie ik zoveel vertrouwen heb en die er zo weinig naast hebben gezeten als Hiddink..
Dagelijks op t veld is misschien niet meer wat hij zelf zoekt, geloof ik zeker. Maar voor advies of in een RvC is zo iemand altijd van waarde
+4/-0

 
4 weken geleden
Je meldt ‘hoog’ niveau en vervolgens PSV: het moge duidelijk zijn dat Hiddink dat niveau zwaar ontstegen was.
+1/-0

 
4 weken geleden
Inderdaad,'was'. Zijn laatste klus als bondscoach bv. was een drama, alles ging fout op allerlei vlakken.
Met alle respect, er zijn genoeg andere jongere mensen dan Hiddink, met kwaliteiten en die deze tijdsgeest in het voetbal beter begrijpen dan Hiddink. Ik zou het een zwaktebod vinden hem bij PSV een rol te geven.
+1/-2

 
4 weken geleden
Een dergelijke wereldburger wil je ten alle tijden in je omgeving hebben. De tijd van de Fabertjes etc zou achter ons moeten liggen. Middelmaat hoort niet bij het PSV van Brands en van der Wallen.
+1/-0

 
4 weken geleden
'Wereldburger' versus 'de Fabertjes' en 'middelmaat'? Wat een quatsch, hoe verzin je het? Ik ken mensen die 'overal' geweest zijn en die 'nergens' zijn geweest, ik heb nog nooit gemerkt dat je meer aan 'wereldburgers' hebt dan aan 'Fabertjes'. Evident dat je geen notie hebt waar het in het voetbal om gaat mbt. staf, spelers etc. Jij maakt elke keer weer de denkfout door een BVO te vergelijken met een bedrijf, deed door jou veelgeprezen Tiny Sanders ook. Maar zo simpel is het allemaal niet kan ik je vertellen.
+1/-0

4 weken geleden
Alleen op een positie in de categorie 'baat het niet dan schaadt het niet'.
+2/-0


PSV E-zine

Meer dan 27.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

babadi bakayoko benitez bommel boscagli depay dest driouech flamingo gasiorowski gasirowski jong karsdorp kovar lcv malacia malanda mauro mendy mijnans obispo olij perizic ruben saibari schouten sildillia til tillman veerman