Transparent
Inloggen
Sluiten

Ook AS Monaco gelinkt aan Bakayoko

6 juli 2025 17:33 - Sacha Tavolieri
Foto: Pro Shots

Ook AS Monaco gelinkt aan Bakayoko; image source: Pro Shots

Volgens Sacha Tavolieri is ook AS Monaco concreet geïnteresseerd geraakt in het aantrekken van Johan Bakayoko deze transferzomer. De aanvaller werd al gelinkt aan tal van Europese topclubs als Newcastle United, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen en RB Leipzig, nu wordt ook AS Monaco aan dat lijstje toegevoegd. Monaco zou de eerste gesprekken met zowel Bakayoko als zijn vertegenwoordiging al gevoerd hebben.

Dat terwijl ook Borussia Dortmund concreet lijkt te worden voor de Belgische international. De Duitse topclub kwalificeerde zich op de laatste speeldag van het afgelopen seizoen alsnog voor de UEFA Champions League. Nu de ploeg door Real Madrid is uitgeschakeld in de kwartfinale van het WK voor Clubteams, lijkt het vizier op het aankomende seizoen te gaan. Daarbij lijkt de club nu dus in de gelegenheid om door te pakken voor Bakayoko, die in Eindhoven nog over een éénjarig contract beschikt.

De keuze voor Bakayoko lijkt intussen dus tussen AS Monaco en Borussia Dortmund te gaan. De Belg lijkt daarbij geen uitgesproken voorkeur te hebben tussen beide clubs. Wel kan hij bij AS Monaco herenigd worden met voormalig ploeggenoot Jordan Teze. De rechtsback verliet PSV vorige zomer voor een avontuur in het belastingparadijs.




Discussieer mee op de forums


Tags

monaco bakayoko dortmund bayer belastingparadijs clubteams eenjarig jordan kwalificeerde leipzig leverkusen madrid newcastle sacha speeldag tal tavolieri teze transferzomer uefa vertegenwoordiging vizier

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 weken geleden
Prima tandem met Teze, zou daar heen gaan.
+2/-0

2 weken geleden
Na Noa Lang naar Napoli het afwachten wat Luuk de Jong beslist dan nog het zeer waarschijnlijke vertrek van Bakayoko.
Wordt in de voorhoede een flinke wisseling van manschappen.

Bakayoko was onder het eerste seizoen van Bosz fantastisch met doelpunten en assists.
Genoeg clubs hadden hem toen al op de radar.
Dat het afgelopen seizoen minder ging wil niks zeggen over de kwaliteiten van Bakayoko.
Want weldegelijk is Bakayoko een zeer goede voetballer.
Veel clubs aan hem gelinkt.
Borussia Dortmund, Newcastle United,Monaco.
Eerder zelfs Arsenal.

Borussia Dortmund of Monaco misschien de beste opties om daar zijn carrière te vervolgen en ook om voldoende speeltijd te krijgen.
+3/-3

 
2 weken geleden
Je hebt weer een hele berg tekst nodig.
Tip van de dag: hou het wat korter
+7/-3

2 weken geleden
Volgens mij is Baka zo n beetje aan elke topclub gelinkt de afgelopen twee en half jaar. En nog niet weg, das misschien ook een record
+2/-0

2 weken geleden
Laat al die clubs maar tegen elkaar op bieden. Houden wij er tenminste nog wat aan over. De spoeling wordt zo wel dun voorin.
+1/-0

2 weken geleden
Benieuwd wie doorpakt voor Bakayoko
+1/-0

2 weken geleden
Liefst Engelse club, betalen het meest.
+1/-0

2 weken geleden
Mooie club voor hem. Jammer en teleustellend dat hij zn contract (1 jaar ??) niet wil verlengen. Heeft alles aan PSV te danken.
+1/-0

2 weken geleden
Dat hij maar snel verkocht wordt. Wil toch niet bijtekenen en PSV moet verder. Stewart zijn vingers jeuken om het geld te besteden.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.953 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

babadi bakayoko bommel boscagli depay dest driouech drommel flamingo gasirowski itakura jong karsdorp kovar lcv malacia malanda mauro mijnans obispo olij pepi perizic plea ruben saibari schouten sildillia tillman veerman