Transparent
Inloggen
Sluiten

Voormalig PSV-target Ohio op weg naar uitgang

19 augustus 2025 16:11
Foto: Pro Shots

Voormalig PSV-target Ohio op weg naar uitgang; image source: Pro Shots

FC Utrecht heeft Noah Ohio te kennen gegeven uit te mogen kijken naar een nieuwe club. De aanvaller werd in de afgelopen winterse transferperiode nog veelvuldig gelinkt aan PSV, dat een tijdelijke vervanger zocht voor de geblesseerde Ricardo Pepi. Destijds mocht hij niet vertrekken uit de Domstad. Nu FC Utrecht Sebastién Haller definitief heeft teruggehaald, zijn de perspectieven voor Ohio dusdanig verslechterd, dat de club liever afscheid neemt.

Hij is al buiten de selectie gelaten door trainer Ron Jans voor de uitwedstrijd in de Europa League-playoff die FC Utrecht donderdag in Bosnië speelt. Hij heeft van de club de ruimte gekregen om een nieuwe club te zoeken.




Tags

ohio utrecht target bosnie haller jans pepi playoff ron sebastien winterse

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 maanden geleden
Ik zat daar ook aan te denken met de zoektocht naar een nieuwe spits, maar ik denk dat we hier een kogel ontweken hebben. En dan bedoel ik niet Leon de Kogel.
+1/-0

4 maanden geleden
Ohio absoluut niet halen naar PSV. Bij FC Utrecht al reserve en niet goed genoeg.
Wanner halen voor de 10 positie en hopelijk komt El Bilal Touré naar PSV.
Tygo Land niet verhuren en vaker speeltijd geven op het middenveld.
+1/-0

4 maanden geleden
Het schiet niet erg op maar het vinden van een spits.
+1/-3

 
4 maanden geleden
Jij hebt blijkbaar informatie van binnenuit? Vertel, wie hebben ze op het oog, wie zijn er afgevallen en waarom?


Als je daar totaal geen idee van hebt kun je toch niet zeggen dat het niet opschiet? Plea is net 48 uur geleden geblesseerd geraakt. Het is geen computerspel waar je met 2 mailtjes alles over een speler weet en een contract kunt tekenen.
+6/-0

 
4 maanden geleden
Ben je het seizoen ergens vooruit aan het kijken?
+1/-0

 
4 maanden geleden
Ja belachelijk want er zijn al wel 24 uur voorbij sinds we zeker weten dat hij er maanden uit ligt.
+4/-0

4 maanden geleden
Niet goed genoeg voor Utrecht zegt genoeg.
+2/-0

4 maanden geleden
Goh wat jammer nou... is die Spanjool al genezen van tbc?
+1/-0

4 maanden geleden
We zijn goed weggekomen vorig jaar dat Utrecht hem niet kwijt wilde.. heeft sindsdien geen goede wedstrijd meer gehad, zeker ook niet met jong Oranje. Ik schat van Duiven een stuk hoger in dan Ohio, zeker met de huidige vorm van beide.
+2/-0

4 maanden geleden
Tsjaaa wat kun je zeggen. Mag weg bij Utrecht.. Ik hoop dat we wat hoger inzetten. Deze jongen heeft nog wat tijd nodig. Zahavi is weer transfervrij 🙂 Zou wel op slag de oudste van stel zijn.
+1/-0

4 maanden geleden
Ohio is zo'n speler die wellicht wat gaat rondzwerven door de krochten van Europa, maar waar we op hoog niveau nooit iets van gaan horen. Ik snapte afgelopen winter al werkelijk waar niet hoe PSV bij deze jongen uitgekomen was. Na het zien van Jong Oranje op het EK afgelopen zomer, is het voor mij helemaal een vraagteken.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem