CL-avontuur PSV Vrouwen al ten einde
27 augustus 2025 13:52
Foto: Pro Shots

De PSV Vrouwen zijn er in Stockholm niet in geslaagd af te rekenen met Manchester United om zo de volgende kwalificatieronde van de Champions League te bereiken. De dames van Manchester United waren met liefst 4-0 te sterk voor de ploeg van trainer Roeland ten Berge. Elisabeth Terland opende al na zeven minuten de score, gevolgd door de 2-0 van Celin Bizet na een half uur voetbal. In de tweede helft completeerde Terland haar hattrick, waarmee ze de eindstand dus op 4-0 bepaalde.
Ondanks de ruime nederlaag is het Europees avontuur van de PSV Vrouwen nog niet ten einde. De PSV Vrouwen spelen aanstaande zaterdag nog een wedstrijd tegen de verliezer van het duel tussen Hammarby IF en FC Metalist 1925 Kharkiv. Mocht PSV die wedstrijd weten te overleven, stroomt de ploeg door naar de kwalificatieronde voor de Europa Cup. Indien PSV ook die wedstrijd zaterdag verliest, is het Europees avontuur wél ten einde.
De Vrouwen van Manchester United waren woensdag in ieder geval een flink aantal maten te groot voor de PSV Vrouwen. Dat is gelet op het verschil in budget ook logisch. Daarnaast is het vrouwenvoetbal in Engeland ook een stuk groter dan dat in Nederland nog het geval is. Wel kan Ten Berge en zijn team lering trekken uit deze wedstrijd, om op die manier zaterdag beter voor de dag te komen tegen de verliezer van het tweeluik tussen Hammarby en Metalist. Zij spelen hun onderlinge wedstrijd later vandaag en trappen om 19:00 uur af vanavond.

