Reactie Bosz op de loting in Champions League
29 augustus 2025 14:00
Foto: Noël van de Laar

Vanmiddag stond op De Herdgang weer het wekelijkse perspraatje op het programma, ter voorbeschouwing op de wedstrijd van dit weekend tegen Telstar. Uiteraard ging het daar ook over de zware Champions League-loting, waarin PSV gekoppeld werd aan FC Bayern München, Napoli, Atlético Madrid, Liverpool, Newcastle United, Bayer 04 Leverkusen, Olympiakos en Union Saint-Gilloise: "Ik heb nooit een voorstelling bij wie we willen treffen. Dit is wat er uit is gekomen en ons wacht dus een hele stevige klus. Maar dit is wat we willen als PSV, we willen ons meten met de top. En dat is wat we krijgen."
De trainer volgde de loting samen met zijn collega's: "We zaten in het stadion, met de club bij elkaar. We zaten te kijken. Het is een leuk format. Het is wat anders dan balletje voor balletje. Dit rolt er in een keer uit. Alleen is de vraag aan wie je wordt gekoppeld. Als je dan uiteindelijk de uitkomst ziet met waar je naartoe gaat. Als voetballiefhebber kun je daar alleen maar van genieten."
Met de uitwedstrijd naar Liverpool is een persoonlijke wens van Bosz uitgekomen. Vorig seizoen troffen beide ploegen elkaar ook al, toen in Eindhoven, waarbij Bosz aangaf stiekem liever naar Anfield te zijn gegaan: "Ik vind het heel leuk dat we naar Arne mogen inderdaad. Liverpool-uit is altijd wel iets heel bijzonders. Ook heel leuk dat we Noa weer gaan treffen en dat we op bezoek gaan bij Malik."
Nu duidelijk is tegen wie PSV het op moet gaan nemen in de competitiefase van het miljoenenbal, is ook duidelijk geworden dat PSV het liefst tegen vijf landskampioenen op moet nemen: "Tegelijkertijd zijn het wel allemaal kampioenen. Kampioen van Italië. Van Duitsland, Engeland, België en Griekenland. We gaan ons best en er alles aan doen om verder te komen in het toernooi."

