Transparent
Inloggen
Sluiten

Team USA met Dest als invaller voorbij Japan

10 september 2025 17:26
Foto: Pro Shots

Team USA met Dest als invaller voorbij Japan; image source: Pro Shots

De Verenigde Staten van Amerika hebben zich herpakt na de 0-2 oefennederlaag tegen Zuid-Korea door Japan met 2-0 te verslaan. Alex Zendejas opende de score in de eerste helft, gevolgd door de 2-0 van Folarin Balogun. Kort na de tweede treffer mocht Sergiño Dest invallen. De PSV'er kwam binnen de lijnen als vervanger van Tyler Adams, maar wist de score in het resterende kwart van de wedstrijd niet meer te beïnvloeden.

Doordat de Verenigde Staten zich als organisator van het WK volgende zomer al heeft geplaatst, speelt het in aanloop naar het toernooi uitsluitend oefenwedstrijden. Zo wachten in de komende twee interlandperiodes oefenwedstrijden tegen Ecuador, Australië, Paraguay en Uruguay.




Tags

dest japan usa adams amerika australie balogun beinvloeden ecuador folarin korea oefennederlaag paraguay tyler uruguay zendejas

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 maanden geleden
Leuk die oefenpotjes aan de andere kant van de grote plas. Hopelijk komt Dest redelijk heel en fit terug (blessure / jetlag) en kan hij nog minuten maken tegen NEC. We zullen hem hard nodig hebben.
+1/-0

3 maanden geleden
Niet geblesseerd? Dan nu als de donder naar huis! Misschien dat het meevalt met de jet lag.
+2/-0

3 maanden geleden
Onbegrijpelijk dat PSV akkoord gaat dat Dest een nietszeggende vriendschappelijke wedstrijd speelt dinsdag nacht.
Reizen terug naar Eindhoven en dan voorbereiding op NEC-PSV is van korte duur.
+1/-0

 
3 maanden geleden
Dit was een officiele interland periode en dan is een club verplicht een speler beschikbaar te stellen voor een interland. Dat geldt ook voor een oefenwedstrijd. Als een club dat niet doet dan krijgen ze een boete of een sanctie. Dus het is geen kwestie van wel of niet akkoord gaan.
+2/-0

 
3 maanden geleden
Waardeloos die regeling.
De tijd tussen die interland en de wedstrijd uit tegen NEC is kort mede door het lange reizen voor Dest.
+1/-0

 
3 maanden geleden
De Amerikaanse voetbalbond kan er toch ook niks aan doen dat Dest zonodig in Nederland wil voetballen? Dat geneuzel krijg je ook met de Afrika cup. Misschien moeten we maar geen internationals meer onder contract nemen, dat zal ze leren. Ik baal er ook van hoor maar dat is de nevenschade van fan van een topclub zijn Kenneth.
+2/-0

 
3 maanden geleden
Goed overtuigd zijn van een voetballer van buiten Europa of die zoveel meer brengt dan een voetballer in Europa.
Buiten Europa internationals vaak lang reizen met interlands.
Binnen Europa relatief korter reizen en dat is voor PSV wel belangrijk.
+1/-0

 
3 maanden geleden
Zo vaak hebben we er geen last van. En dit is ook een hele andere situatie dan een Africa-cup dat tijdens wedstrijden plaatsvindt. Dat is minder ver, klein verschil in tijdzone maar heeft veel meer impact.
+2/-0

 
3 maanden geleden
Saibari in Januari weer kwijt aan de Afrika Cup
+1/-0

 
3 maanden geleden
Dat is dus een hele andere situatie dan Dest. Maar vindt je dat we Saibari destijds dan maar niet hadden moeten halen? Is het niet per definitie zo dat we er last van hebben als het een goede speler betreft die voor ons belangrijk is?
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro old pepi psvrijnwoude puntje side skool trestena vaio valente veerman vessem