Transparent
Inloggen
Sluiten

Vrees lange absentie Van Bommel: "Het ziet er niet goed uit"

21 september 2025 19:43
Foto: Pro Shots

Vrees lange absentie Van Bommel: "Het ziet er niet goed uit"; image source: Pro Shots

Peter Bosz is bang het voorlopig zonder Ruben van Bommel te moeten stellen. De vleugelaanvaller viel vijf minuten voor rust uit met een ogenschijnlijk ernstige blessure. De aanvaller kreeg een duwtje, trachtte overeind te blijven maar verstapte zich daarbij. De trainer van PSV sprak op de persconferentie uit dat het er niet goed uitziet voor de aanvaller: "Hij gaat morgen onderzocht worden, maar het ziet er niet goed uit. Ik kan de beelden niet terugkijken, ik kan daar niet tegen. Maar we hebben een heel slecht voorgevoel. Het ziet er niet goed uit."

Met Van Bommel is er na Alassane Pléa en Kiliann Sildillia opnieuw een van de nieuwe spelers geblesseerd geraakt. Ziet Bosz een verband? "Het zijn verschillende blessures. Tegen Twente is dat gewoon een ordinaire schop van achter. Vandaag verstapt Ruben zich. Iedere blessure heeft zijn eigen verhaal. Wat wel frappant is, is dat een nieuwe omgeving iets doet met een speler. Ik ben zelf ook wel eens geblesseerd geraakt kort na een transfer. Daarin zou wel eens een verband kunnen zitten. Maar dit was ongelukkig. Hij kreeg een klein duwtje, wilde zich staande houden en verstapte zich daarbij. Ik denk gewoon botte pech."




Discussieer mee op de forums


Tags

bommel bosz ruben verstapte alassane botte frappant kiliann ordinaire plea sildillia trachtte twente verstapt voorgevoel

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 maanden geleden
Heel erg klote voor Ruben zelf, hopen tegen beter weten in.
+2/-0

 
3 maanden geleden
Hopelijk geen afgescheurde knieband.
Reken maar op een periode van maanden out.
+1/-0

3 maanden geleden
Klote, vooral voor hem zelf, sterkte man en hopen dat je gauw weer vlamt.
+1/-0

3 maanden geleden
Doodzonde. Was bezig met een sterke fase in zijn carrière en had al een hele belangrijke rol in een mak PSV
+1/-0

3 maanden geleden
Ik vind het voor Ruben gewoon heel erg sneu. Deze jongen is goed gestart en nu al basisspeler. Zijn blessure is een domper. Hoop van ganser harte dat het niet al te ernstig is. Met wat pech mist hij de rest van het seizoen. Dat doet ook wat met je ploeg. Dan ben je gewoon 2 basiswaardige aanvallers die er pas net zijn al kwijt.
+1/-0

3 maanden geleden
Het is speculeren wat ik nu doe maar: Bommel meldde een jaar geleden(oktober 2024) dat hij 7 kilo meer spiermassa had gekregen door intensieve krachttraining en meer eten. In 2025 speelde hij nog maar heel weinig wedstrijden door maandenlang blessureleed. Als ik nu gisteren zie dat hij wederom (blijkbaar zwaar) geblesseerd raakt zonder contact met tegenstander, heb ik toch het vermoeden dat zijn lichaam ivm spiercoördinatie niet in balans is. Ik snap heel goed dat hij sterker wilde worden, maar is het wellicht te veel van het goede geweest??
+1/-1

3 maanden geleden
Om dood- en doodziek van te worden.
+1/-0

3 maanden geleden
Vreselijk voor Ruben. Eindelijk weer terug bij de mooiste club van het land na een super zomer, paar goaltjes al meegepikt en gewoon basisspeler geworden. Sterkte man ! Ik reken pas helaas weer na komende zomer op je.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old pepi psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem