Ricardo Pepi heeft na ruim een half uur voetbal de strijd tegen Excelsior noodgedwongen moeten staken. De spits van PSV, die eerder deze zomer terugkwam van een langdurige en ernstige knieblessure, leek het veld te verlaten met klachten aan zijn hamstring. Het betekent het volgende hoofdpijndossier voor hoofdtrainer Peter Bosz, die eerder dit seizoen Alassane Pléa al diens vervanger Myron Boadu al langere tijd uit zag vallen.
Na onderzoek zal komende week meer duidelijkheid volgen over het kwetsuur van de Amerikaanse spits, maar voor een dergelijke blessure staat doorgaans een herstel van een week of vier tot zes. PSV neemt het woensdag al op tegen Bayer 04 Leverkusen in de UEFA Champions League en de eventuele inzetbaarheid van Pepi lijkt na vanavond in ieder geval al uitgesloten te zijn. Een stevige uitdaging voor Bosz om ook in de Champions League weer een competitief elftal samen te stellen dat kan wedijveren met de Duitsers.
Pepi is toch gewoon nog niet fit geweest dit seizoen ? En toch opstellen. Das vragen om problemen. Wat hierboveb ook gezegd wordt, bij mauro kan je ook wachten tot het fout gaat. En je ziet het aan Dest ook.
Terugkomen van zo n zware blessure duurt lang en moet goed begeleid worden.
Met alle respect maar Pepi valt me echt zwaar tegen dit seizoen. Was er al bang voor dat het vertrek van Luuk een enorme aderlating zou zijn en niets blijkt minder waar.
Hier nog een Luukfan hoor. Ik denk zelfs dat als Luuk gebleven was hij inmiddels weer 1e spits was geweest. Hij was zoveel meer als alleen afmaker voorin.
Nu heeft man eigenlijk nog niks laten zien afgezien van die voorzet gister. En persoonlijk zie ik Perisic liever iets achter de voorste linie. Hij kan passeren en goed voorgeven (als een van de weinigen).
Maar een (tijdelijke) aanpassing van het systeem is misschien zo slecht nog niet.
Driouech is absoluut niet goed genoeg.
Baraktarevic te onervaren om in de Champions League te laten starten.
Misschien een optie.
Noa Lang speelt amper bij Napoli.
Nu van Bommel er dit seizoen uitligt zou het misschien een optie zijn Lang te huren in de winterstop.
Als hij dan bij PSV wekelijks goed voetbalt staat hij weer in de kijker en kan Napoli hem volgend jaar zomer verkopen.
Ik zou Noa graag terugwillen, maar dat gaat niet gebeuren. Noa moet ff zijn draai vinden en dat gaat hem lukken. Binnenkort valt hij in in een belangrijke pot en beslist hij die. Kwaliteit komt altijd bovendrijven.
Bosz, ga nu eens voor Nick Olij. Kovar echt slecht bij uitkomen bij corners van de tegenstander en ook het uitverdedigen, echt zwak en er ontstaan telkens weer gevaarlijke situaties voor het doel en brengt de verdediging telkens weer in de problemen. Neemt te veel risico.
Heel eerlijk, ik heb vorig jaar erg afgegeven op Benitez. Ik was ervan overtuigd dat hij (mede) oorzaak was van veel tegengoals. Dit jaar met Kovac zie ik eigenlijk geen verbetering, ligt het nu weer aan de keeper of is het toch wat gecompliceerder.
Blijkbaar heb ik ten onrechte te veel bij Benitez gelegd. Ik durf nu niet goed meer te zeggen in hoeverre Kovac schuldig is.
Dat het beter kan staat als een paal boven water, maar dat geldt echt voor iedereen, spelers, technische staf, medische staf en Ernie.
Dest, Pepi, ik vind het bijna geen toeval meer. Hoe wordt er getraind, hoe worden lichamelijke problemen beoordeeld?
En idd wij durven bijna nooit eens een jong talent er in te zetten. Het zal nu toch onderhand moeten
Pepi lijkt nooit fit geweest te zijn. Leek ook alsof hij bang was om duels aan te gaan. Geen startsnelheid. Onder druk van andere blessures waarschijnlijk opgesteld. Dat krijg je ervan als je een trainer hebt die altijd in hetzelfde kleine vijvertje blijft vissen. Jong PSV maakt de meeste doelpunten van de eerste divisie. Je zou denken dat er daar wel een paar rondlopen die een doelpunt kunnen maken...
En men had het over een voorzorgsmaatregel... tja PSV en, de schimmigheid rond, blessures. De transparantie waarover Gerbrands altijd pochte is ver te zoeken bij de club.
Ik neem aan dat je met die voorzorgsmaatregel doelt op de reactie van Bosz na afloop over het wisselen van Pepi?
Er is totaal geen reden om op basis van dit artikel daar aan te twijfelen. Dit artikel is namelijk nog tijdens de eerste helft van de wedstrijd gepubliceerd, nog voordat er ook maar iets duidelijk was over de kwetsuur, en dus ook voor Bosz' reactie na afloop.
De mededelingen over de mogelijke hersteltijd en zijn zekere afwezigheid in de Champions League woensdag zijn dus puur speculatie. Een kleine update naar aanleiding van de berichten na afloop van de wedstrijd had niet misstaan.
Ik meende zoiets hier in wedstrijdverslag gelezen te hebben. Ik zat toen op de tribune of weer in kroeg. Dan is/was er dus sprake van tegenstrijdige berichtgeving alhier.
Inderdaad, maar het wedstrijdverslag is (uiteraard) pas na de wedstrijd opgesteld, waar dit bericht dus al tijdens de wedstrijd geplaatst werd.
Het enige wat gewijzigd is, is dat de woorden "het leek er allesbehalve goed uit te zien" zijn verwijderd. Misschien wel naar aanleiding van de eerste geluiden na afloop van de wedstrijd.