Transparent
Inloggen
Sluiten

Roemenië met invaller Man langs Moldavië

9 oktober 2025 22:23
Foto: Pro Shots / Perry van de Leuvert

Roemenië met invaller Man langs Moldavië ; image source: Pro Shots / Perry van de Leuvert

Roemenië heeft met invaller Dennis Man een 2-1 oefenzege geboekt op Moldavië. De eindstand stond al op het scorebord, toen Man ruim een half uur voor het eindsignaal binnen de lijnen kwam als vervanger van Olimpiu Morutan. Alle goals waren overigens van Roemeense makelij. Nadat Louis Munteanu zijn ploeg na twaalf minuten op voorsprong had gezet, maakte Ionut Radu met een eigen goal gelijk. Oanis Hagi besliste vervolgens kort voor rust de eindstand op 2-1.

Roemenië komt zondagavond weer in actie. In Boekarest wordt er om 20:45 uur afgetrapt tegen koploper Oostenrijk, dat donderdag met 10-0 wist te winnen van San Marino. Het is voor de ploeg van Man een van drie kansen om nog uitzicht te houden op eventuele deelname aan het WK Voetbal volgend jaar in Canada, de Verenigde Staten van Amerika en Mexico. Uit de eerste vijf duels verzamelde Roemenië tot dusver zeven punten. Daarmee is de achterstand op Oostenrijk acht punten, op nummer twee Bosnië zes punten. Roemenië neemt het naast Oostenrijk nog op tegen het Bosnië & Herzegovina van Esmir Bajraktarević en San Marino.




Discussieer mee op de forums


Tags

roemenie moldavie oostenrijk bosnie marino san amerika bajraktarevic boekarest canada eindsignaal esmir hagi herzegovina ionut makelij mexico morutan munteanu oanis olimpiu radu uitzicht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 maanden geleden
Het is niet de allerlaatste kans voor Roemenië. Ze staan 6 punten achter op Bosnië en hebben nog 3 wedstrijden te spelen, waaronder een onderling duel met Bosnië. Ook als ze verliezen van Oostenrijk is het verschil dus nog in te lopen.
+2/-0

 
site-admin 2 maanden geleden
Theoretisch zou dat nog kunnen, maar het wordt wel een heel moeilijk verhaal als Roemenië verliest van Oostenrijk, ook gelet op het doelsaldo.
+1/-0

 
2 maanden geleden (gewijzigd)
Dat is toch iets anders dan dat het de "allerlaatste" kans zou zijn, en dat 'alleen de overwinning telt'?
+1/-0

 
2 maanden geleden (gewijzigd)
Ter verduidelijking: Roemenië moet nog tegen Oostenrijk, Bosnië en San Marino. Bosnië moet nog tegen Roemenië en Oostenrijk. Een overwinning op San Marino kun je al met potlood intekenen.

Het is toch een vrij realistisch (en echt niet alleen theoretisch mogelijk) scenario dat Roemenië gelijkspeelt tegen Oostenrijk, wint van Bosnië, en Bosnië vervolgens verliest van Oostenrijk? In dat geval eindigt Roemenië op 14 punten en Bosnië op 13 punten. Dan doet het doelsaldo er niet eens meer toe en eindigen ze boven Bosnië zonder de "allerlaatste" kans gepakt te hebben.

Bovendien stelt een doelsaldoverschil van 4 niet zoveel voor als Roemenië nog tegen San Marino speelt, dat gemiddeld met een doelpunt of 4 verschil per wedstrijd verliest.
+1/-0

 
2 maanden geleden
Roemenië wint net diep in blessuretijd, 90+5, met 1-0 van Oostenrijk. Dus loopt het zelfs voor op (jouw) schema. Mooi om "onze" Dennis te zien juichen.
+2/-0

2 maanden geleden
Dus er komt nog een rechtstreekse clash tussen Dennis & Esmir?
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.229 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro old pepi psvrijnwoude puntje side skool trestena vaio valente veerman vessem