Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Duiven en Schaars genomineerd voor Bronzen Schild

13 oktober 2025 13:39 - Keuken Kampioen Divisie
Foto: Pro Shots

Van Duiven en Schaars genomineerd voor Bronzen Schild; image source: Pro Shots

Stijn Schaars en Robin van Duiven zijn genomineerd als respectievelijk Trainer van de Eerste Periode in de Keuken Kampioen Divisie, terwijl Van Duiven kans maakt op het Bronzen Schild als mogelijke Talent van de Eerste Periode.

Schaars heeft concurrentie van Rüdiger Rehm (Vitesse), Robin Peter (ADO Den Haag) en Henk de Jong (SC Cambuur Leeuwarden), terwijl Van Duiven strijdt met Illaijh de Ruijter en Jesse Bal van ADO Den Haag en Ichem Ferrah van SC Cambuur.

De genomineerden worden geselecteerd op basis van de bevindingen van de panelleden in de commissie. Nadat deze hun nominaties bekend hebben gemaakt, kunnen de supporters hun stem uitbrengen. Dat kan via
deze link. De stembussen sluiten dinsdag 14 oktober om 17:00 uur. Vervolgens bepalen de panelleden en de stemmende voetbalsupporters wie er met de Schilden vandoor gaat.

Robin van Duiven startte uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie, waar hij met zeven goals de topscorerslijst aanvoert. Schaars kent als beginnend hoofdtrainer ook een uitstekende start van het seizoen, waarin Jong PSV inmiddels wel wat punten heeft verloren maar vergeleken met de voorgaande jaren er nog steeds uiterst rooskleurig voorstaat.

Vrijdag 17 oktober wordt bekendgemaakt wie er met de Bronzen Schilden vandoor gaan.




Discussieer mee op de forums


Tags

duiven bronzen schild ado cambuur jong panelleden schilden vandoor aanvoert beginnend ferrah ichem illaijh jesse nominaties rehm rooskleurig rudiger ruijter stembussen stemmende stijn topscorerslijst vitesse voetbalsupporters voorstaat

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 maanden geleden
Hoe deze nominaties ook aflopen, een prima vingerwijzing naar de eerste 10 wedstrijden van dit seizoen. Vooral doorgaan!
+2/-0

2 maanden geleden
Ook dit artikel hangt wederom aan elkaar van de taalfouten.

Deze site stond bij mij altijd een stuk hoger in aanzien dan clickbait-pagina's als PSV Inside en PSVfans.nl, maar de laatste maanden begint het niveau van zowel het taalgebruik alsmede de informatievoorziening en -selectie hier zich tot een dergelijk niveau te verlagen.

Ik kan toch niet de enige zijn die zich hieraan stoort? Bovendien heeft deze pagina al jaren een behoorlijke groep trouwe bezoekers en reageerders. Daar moet toch iemand te vinden zijn die wél zo nu en dan foutloos een artikel van een paar honderd woorden kan schrijven?
+1/-0

 
2 maanden geleden
Jammer helaas ja. Ook jammer dat het forumgedeelte zo dood als een pier is. Sinds dat "PN" terug is, post ik alleen nog maar op voorpagina. Wel een grote plus is de moderating tegenwoordig. Verademing, grote pluim!
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.229 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro old pepi psvrijnwoude puntje side skool trestena vaio valente veerman vessem