Go Ahead zonder Edvardsen naar Eindhoven
17 oktober 2025 17:31
Foto: Pro Shots

Go Ahead Eagles reist zaterdag zonder Viktor Edvardsen af naar Eindhoven. Daar staat om 18:45 uur de Eredivisiekraker tegen PSV op het programma, waarbij de regerend bekerwinnaar het dus zonder zijn spits moet zien te stellen. Volgens trainer Melvin Boel is Edvardsen niet fit genoeg, waardoor hij dus niet beschikbaar is in Eindhoven.
Het wordt de vierde ontmoeting van dit jaar tussen beide ploegen en de tweede van dit seizoen. Eerder stonden beide ploegen in de strijd om de Johan Cruijff Schaal al tegenover elkaar, eveneens in het Philips Stadion. Toen boog PSV bij aanvang van de slotfase een 0-1 achterstand om naar een 2-1 overwinning. Trainer Boel: "Uit die wedstrijd nemen we mee dat er altijd een resultaat mogelijk is."
Hij vervolgt: "We hebben daar tot laat in de wedstrijd een goed resultaat in handen gehad en met dit team zijn we ook in staat het grote ploegen heel lastig te maken. Dat hebben we al meerdere keren laten zien. De kracht van PSV is onder meer dat ze heel veel spelmakers hebben. Spelers die met hun creativiteit het spel kunnen versnellen en bepalen. Dat maakt ze ontzettend goed en gevaarlijk. Daarnaast hebben ze veel smaken en mogelijkheden om doelpunten uit te maken. Het zal hoe dan ook een schitterende uitdaging voor ons worden."
De ploeg is sinds de afgelopen dagen aan het voorbereiden op de kraker in de Eredivisie tegen PSV: "Het was denk ik wel even goed voor ons om vrij te hebben. Dan kun je alles even verwerken wat je in een korte tijd hebt meegemaakt en in ons drukke schema zijn deze rustmomenten soms best fijn."

