Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV won nog nooit een officieel duel met Atlético

8 december 2025 12:38
Foto: Pro Shots

PSV won nog nooit een officieel duel met Atlético; image source: Pro Shots

PSV kent geen positieve balans tegen Atlético Madrid. De Eindhovenaren maken zich op voor de zevende officiële ontmoeting met de Spaanse topclub. PSV won nog nooit van Atlético. Zowel uit als thuis werd er drie keer gespeeld en werd er één keer gelijkgespeeld. Beide gelijke spelen dateren uit het seizoen 2015/16, toen PSV in de achtste finales na twee keer 0-0 te hebben gespeeld na strafschoppen werd geëlimineerd. De overige vier duels tegen Atlético resulteerden voor PSV in een nederlaag.

Ook in het jaar na de achtste finales kwamen beide ploegen elkaar tegen in de groepsfase van de UEFA Champions League. Na een 0-1 nederlaag in het Philips Stadion volgde een 2-0 nederlaag in Madrid.

Aan de eerste ontmoetingen met Atlético koestert PSV ook geen warme herinneringen. In seizoen 2008/09 kruisten beide ploegen voor het eerst de degens in officieel verband. Na een 0-3 nederlaag in eigen huis verloor PSV ook in Madrid met 2-1.




Tags

atletico madrid dateren degens geelimineerd koestert kruisten ontmoeting resulteerden uefa

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arne bayern bosz crockett dest diekaleman eredivisie feyenoord forza geblesseerden inter ivan james jans liverpool nac newcastle passievrucht pepi perisic ruilen saibari shevchenko slot sonny stephanpsv stootkracht til troll utrecht