Transparent
Inloggen
Sluiten

"PSV wijst bod Fulham op Pepi resoluut af"

30 december 2025 20:24 - The Athletic
Foto: Pro Shots

"PSV wijst bod Fulham op Pepi resoluut af"; image source: Pro Shots

Volgens The Athletic heeft PSV een bod van dertig miljoen euro op Ricardo Pepi resoluut afgewezen. Wel denkt het medium te weten dat Fulham op korte termijn een nieuw bod uit gaat brengen op de Amerikaanse spits. Daarmee geeft de Premier League-club gehoor aan wat we eerder al schreven over de interesse van Fulham in Pepi.

Fulham is voor de derde transferwindow op rij uitgekomen bij Pepi als mogelijke versterking voor de aanval. Een jaar geleden was de club ook al concreet geïnteresseerd maar viel Pepi uit met een ernstige knieblessure die hem al met al een half jaar aan de kant hield. Ook in de zomer meldde de club zich in het Philips Stadion, maar ook toen was een transfer van de spits onbespreekbaar voor PSV.

Pepi kwam in 2022 over van FC Dallas naar FC Augsburg. Die club verhuurde hem vervolgens aan FC Groningen waarna hij ondanks een degradatie werd opgepikt door PSV. Hij verlengde kort na zijn ernstige blessure zijn contract bij PSV tot de zomer van 2030. Pepi scoorde inmiddels al tien keer voor PSV in alle competities dit seizoen en is nadrukkelijk op de weg terug.




Tags

pepi fulham athletic augsburg dallas degradatie groningen schreven transferwindow uitgekomen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 uur geleden (gewijzigd)
Lachwekkend bod.
Als Psv met de grote jongens wil meedoen dan ook zaken doen als grote jongens.
Vind het een beperkte spits, als aanspeelpunt of als mee voetballende spits komt ie te kort.
Wel goede afmaker.
We gaan het meemaken.
+2/-0

 
2 uur geleden
Je vindt het (net als ik een beperkte spits) om €30 miljoen vervolgens als lachwekkend te beschouwen. Wat moet er voor een dergelijke spits dan betaald worden? €75 miljoen?
+1/-0

 
2 uur geleden
Gewoon meegaan als Psv in de gekte van de voetballerij.
En in de winterstop je prijs omhoog gooien.
+1/-0

2 uur geleden
That's the spirit!

In Stewart we trust.

In Pepi we trust.
+1/-0

2 uur geleden
Elk bod wat ze nog doen….AANPAKKEN,als hij niet scoort dan heb je er verder echt helemaal niks aan,heeft mij nooit kunnen overtuigen
+1/-0

 
36 minuten geleden
Grappig dat iemand met Romario in zijn naam klaagt over een spits waar je niets aan hebt als hij niet scoort. Romario wist nog niet eens dat PSV ook een keeper had, zo weinig kwam hij op zijn eigen helft. Toch was ik blij met hem.
+1/-0

 
24 minuten geleden
Die scoorde toch echt bijna altijd? Rare vergelijking.
+1/-0

 
21 minuten geleden
Pepi scoort toch per 90 minuten ook 1x gemiddeld?
+1/-0

 
20 minuten geleden
Volgens mij scoort Pepi ook bijna altijd. Ik was trouwens vroeger net zo'n fan van Romario als nu van Pepi.
+1/-0

26 minuten geleden
T is vrij simpel, niet doen in de winter tenzij crazy money wordt geboden wat je niet kan weigeren. En wat is dan crazy voor Pepi? Ik denk boven de 50 miljoen
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert alchemist babadi berg bommel boscagli bosz fernandez feyenoord hendrikus humor knvb kuipspul kwalitatief mauro onzin pepi resink rijnswoude saibari sano schouten slot til timber trestena twente vage veerman wanner