Transparent
Inloggen
Sluiten

"PSV wijst bod Fulham op Pepi resoluut af"

30 december 2025 20:24 - The Athletic
Foto: Pro Shots

"PSV wijst bod Fulham op Pepi resoluut af"; image source: Pro Shots

Volgens The Athletic heeft PSV een bod van dertig miljoen euro op Ricardo Pepi resoluut afgewezen. Wel denkt het medium te weten dat Fulham op korte termijn een nieuw bod uit gaat brengen op de Amerikaanse spits. Daarmee geeft de Premier League-club gehoor aan wat we eerder al schreven over de interesse van Fulham in Pepi.

Fulham is voor de derde transferwindow op rij uitgekomen bij Pepi als mogelijke versterking voor de aanval. Een jaar geleden was de club ook al concreet geïnteresseerd maar viel Pepi uit met een ernstige knieblessure die hem al met al een half jaar aan de kant hield. Ook in de zomer meldde de club zich in het Philips Stadion, maar ook toen was een transfer van de spits onbespreekbaar voor PSV.

Pepi kwam in 2022 over van FC Dallas naar FC Augsburg. Die club verhuurde hem vervolgens aan FC Groningen waarna hij ondanks een degradatie werd opgepikt door PSV. Hij verlengde kort na zijn ernstige blessure zijn contract bij PSV tot de zomer van 2030. Pepi scoorde inmiddels al tien keer voor PSV in alle competities dit seizoen en is nadrukkelijk op de weg terug.




Discussieer mee op de forums


Tags

pepi fulham athletic augsburg dallas degradatie groningen schreven transferwindow uitgekomen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 weken geleden (gewijzigd)
Lachwekkend bod.
Als Psv met de grote jongens wil meedoen dan ook zaken doen als grote jongens.
Vind het een beperkte spits, als aanspeelpunt of als mee voetballende spits komt ie te kort.
Wel goede afmaker.
We gaan het meemaken.
+4/-0

 
3 weken geleden
Je vindt het (net als ik een beperkte spits) om €30 miljoen vervolgens als lachwekkend te beschouwen. Wat moet er voor een dergelijke spits dan betaald worden? €75 miljoen?
+1/-0

 
3 weken geleden
Gewoon meegaan als Psv in de gekte van de voetballerij.
En in de winterstop je prijs omhoog gooien.
+1/-0

 
3 weken geleden
Ik ben het met jullie beiden eens! MAAR nu wij in hoogconjunctuur zitten moeten wij dezelfde broek aan trekken wat ajaks altijd kon/kan doen en AZ ook steeds meer doen. Niet hoog in de boom gaan zitten, maar gewoon in de top.

Laat de gek er maar voor geven wat ze willen...
+2/-0

 
3 weken geleden
Haaland is ook een niet meevoetballende spits, maar ik lees nergens dat hij een beperkte spits is. In Italië lachen ze je vierkant uit als je zegt "maar het is geen meevoetballende spits", boeien, als ie maar scoort. De cijfers van Pepi zijn indrukwekkend qua minuten en goals. Die van Haaland zijn hallucinerend. Ik denk dat Pepi wellicht ook tot grote hoogte kan stijgen de komende jaren, bij welke club dan ook. Dus 30miljoen is zoals je zegt een lachertje.
+1/-0

 
3 weken geleden
ik vind het nogal een vergelijking die je maakt.
+1/-0

 
3 weken geleden
Met Haaland is dit een uitstekende vergelijking in antwoord op @boszballetje als niet meevoetballende spits. Of had ik dan Inzaghi moeten noemen, ook goed wmb.
+2/-0

 
3 weken geleden
Haaland scoort in de sterkste competitie ter wereld in 114 Premier League wedstrijden 104 goals. 36, 27 en 22 goals in de laatste 3 seizoenen. 32 goals in 35 CL wedstrijden. Die jongen draagt in zijn eentje zijn club naar eenzame hoogte. Klopt dat Haaland ook niet echt een meevoetballende spits is, maar kom op zeg........
+1/-0

 
3 weken geleden
Zucht, volgens mij begrijp jij het woord en betekenis van 'vergelijken' niet zo goed. Als ik nu de nietmeevoetballende spits van FC Bal op het dak aanhaal, zou dat misschien helpen?
+1/-0

 
3 weken geleden
Laten we eerlijk zijn. Haaland speelt bij een Europese topclub en schiet de pl jaarlijks aan gort.

Haaland is groot en sterk. Pepi??

Pepi heeft mede door niet fit zijn nog veel te weinig laten zien. Rendement is prima.
+2/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Reactie op PVH: Ik denk dat ik zie wat je bedoelt. Laat ik het anders zeggen: een niet meevoetballende spits die zo ongelooflijk dominant is als Haaland is geen beperkte spits. Die jongen schiet in zijn eentje City (en zijn land) nationaal en internationaal naar ongekende hoogte. Doet Pepi dat bij PSV of USA? Is hij uberhaupt onomstreden bij PSV?

Weet je wat jij naar mijn bescheiden mening doet: je vergelijkt appels met peren.
+2/-0

 
3 weken geleden
Nee, niets met appel en peren te maken, ik heb het over nietmeevoetballende spitsen, dat heb ik nu al n paar keer vermeld, maakt niet uit wie dat zijn. Het is in antwoord op @boszballetje's post, jij draait het een andere richting in. Zo, laatste wat ik er over zeg.
+2/-1

3 weken geleden
That's the spirit!

In Stewart we trust.

In Pepi we trust.
+1/-0

3 weken geleden
Elk bod wat ze nog doen….AANPAKKEN,als hij niet scoort dan heb je er verder echt helemaal niks aan,heeft mij nooit kunnen overtuigen
+1/-3

 
3 weken geleden
Grappig dat iemand met Romario in zijn naam klaagt over een spits waar je niets aan hebt als hij niet scoort. Romario wist nog niet eens dat PSV ook een keeper had, zo weinig kwam hij op zijn eigen helft. Toch was ik blij met hem.
+10/-0

 
3 weken geleden
Die scoorde toch echt bijna altijd? Rare vergelijking.
+3/-0

 
3 weken geleden
Pepi scoort toch per 90 minuten ook 1x gemiddeld?
+2/-0

 
3 weken geleden
Volgens mij scoort Pepi ook bijna altijd. Ik was trouwens vroeger net zo'n fan van Romario als nu van Pepi.
+4/-0

 
3 weken geleden
Iedereen die Pepi op dezelfde lijn zet als Romario moet zn mond gaan spoelen.

Romario is een clubicoon, een revolutie in het halen van topspelers naar Nederland (en dan met name Brazilianen), schrik van elke verdediging.

Pepi is een aardige spits, maar vooral niet meer dan dat. Dat wij blij zijn met Pepi is vers 2, maar "een Romario" is hij in de allerverste verte niet.
+8/-0

 
3 weken geleden
Handen af van SOUZA, want krijg je met mij te maken ;-)
Groot gelijk in wat je hier schrijft dus haha
+4/-0

 
3 weken geleden
Ik reageer op de post over een spits waar je niets aan hebt als hij NIET scoort. Ik zeg nergens dat Romario niet genoeg scoorde. Hij werd natuurlijk ook alleen maar geaccepteerd door de rest juist omdat hij zo vaak scoorde. Maar als hij geen zin had had je er ook he-le-maal niets aan.
+2/-0

 
3 weken geleden
Belangrijke kanttekening is dat Romario altijd leverde in de grote wedstrijden (o.a. Steaua, AEK). Pepi heeft een neusje voor de goal maar als we dan toch vergelijken dan eerder met een Juul Ellerman.

On topic: als er biedingen richting 40 miljoen komen zou ik tekenen bij het kruisje. Dan moet je de markt op en daarin keuzes maken ook afhankelijk van de prognose wanneer Plea terug is. Voor de korte termijn kan je altijd Lauritsen voor weinig ophalen bij Sparta of een huurdeal voor iemand die naar het WK wil.
+2/-0

 
3 weken geleden
Overigens vind ik de goals van Juuuul tegen Steau B van grotere klasse als die van Romario in die wedstrijd...
+2/-0

 
3 weken geleden
Meteen maar weer eens even teruggekeken, blijft altijd genieten zeg :-)
+3/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Nou die derde van Romaruo was wel uniek, hij liet met zijn schijnbewegingen zijn tegenstanders omvallen als dominostenen, die andere 2 ben ik met je eens; wat een wedstrijd was dat... smikkelen in je geheugen 🥰
+3/-0

 
2 weken geleden
Die 3e van Romario is by far de mooiste, dan komen die 2 van Ellerman. Die 1e van Juul zet je, nog voor rust, wel al op het goede spoor. Wat een 2e helft vervolgens!
+1/-0

 
3 weken geleden
Dat snap ik dat je daar op doelt maar het is heel simpel: Romario nam de hele club bij de hand. Samen met Ronaldo de grootste spits ooit bij PSV. Die jongen heeft hier dingen laten zien die nu gewoon niet meer mogelijk zijn. Het feit dat PSV een dergelijke gigant kon halen is 1 van de kenmerken van PSV geworden: onmogelijke dingen realiseren.

Ik heb niks tegen Pepi maar die jongen moet zich nog bewijzen. Op internationaal niveau en voor zijn land. Om de cijfers van Romario bij PSV te matchen heeft hij nog een hele lange weg te gaan.
+3/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Dat laatste zal een utopie zijn denk ik. Deels door de kwaliteiten en deels door de tegenwoordige tijd waarin wij een exceptionele speler nooit lang hier kunnen houden. Ben zelf blij dat ik die tijd nog heb meegemaakt met Romario en Ronaldo. En voor de ouderen onder ons, Luc Nilis en het duo Thoresen/Koolhof.
+2/-0

 
2 weken geleden
Jammer dat wij ttv het duo Koolhof-Thoresen alleen nooit wat wonnen, kwam ook door die lugubere blessure van Jurrie die hem ruim 2 jaar uit de running hield. In 1985-86 was het Hallvar en een seizoen later met name Jurrie. Van die 2 dan want PSV was toentertijd een ware doelpuntenmachine. Net als nu eigenlijk.

En vlak qua topspitsen Wim Kieft niet uit: wat een weergaloze en complete spits was dat zeg!
+1/-0

 
2 weken geleden (gewijzigd)
Nou dat is niet helemaal waar. Net nog ff nagekeken en geconstateerd dat-ie in 109 wedstrijden 98 doelpunten produceerde en als je dan beseft dat-ie heel vaak 2, 3 en zelfs 4× scoorde, dan blijven er genoeg doelpuntloze wedstrijden over. Maar 109 wedstrijden in 5 seizoen, dan is-ie dus in totaal zo'n 2 hele seizoenen geblesseerd dan wel "awol" geweest! Er nog van uitgaande dat dit louter competitie betrof.

Wel stond hij er vaak in de grote wedstrijden, muv die ene keer tegen Ajax (2-1) toen, "goei paard", Edward Linskens de honneurs waarnam.
+1/-0

3 weken geleden
T is vrij simpel, niet doen in de winter tenzij crazy money wordt geboden wat je niet kan weigeren. En wat is dan crazy voor Pepi? Ik denk boven de 50 miljoen
+1/-0

3 weken geleden (gewijzigd)
Ik vindt Pepi een prima afmaker maar zeker geen topspits. Voetballend komt hij echt wel tekort en dat laat zich voelen in het voetbal dat PSV wil spelen. Een goed bod (40+) lijkt me een prima deal. Kampioen worden we ook wel zonder Pepi en de CL gaan we toch niet winnen. Lekker doorgaan met Guus in de spits maar verder geen dragende spelers meer wegdoen in dit window.
+2/-0

3 weken geleden
Alle vertrouwen in het koppel Til Saibari, dat heeft de eerste seizoenshelft goed gewerkt.
Met Boadu en Plea nog een maandje of 3 niet inzetbaar wel echt nodig om een vervanger te halen (koop of huur) wanneer je Pepi van de hand doet.
Ik vind Pepi een goede afmaker, maar verder wel erg beperkt. Een bod boven 35-40 mio is volgens mij niet te weigeren.
+2/-0

3 weken geleden
Ik verbaas me hier over de houding van sommigen die 35 a 40 genoeg vinden. PSV heeft geen geld nodig...
Hij heeft een contract tot 2030 en het is halverwege het jaar???
Voor toptransfers in de winter is een bedrag van boven de 60 wellicht te overwegen; ik trek hier even de vergelijking met Gakpo, toen PSV wel geld nodig had, die zat toen al boven de 50 mln...

Daarnaast moet PSV en Pepi dit helemaal niet willen, sportief gezien...
+5/-0

 
3 weken geleden
Wat mij betreft totaal verschillende zaken.
Hoog, of zoals @souba zegt, in de top van de boom gaan zitten; eens.

Maar ik vind 40 waanzinnig veel geld. Waarmee ik dus niet zeg dat er toegehapt moet worden.

Fulham als club is op het oog niet zo "sexy". Maar speelt wel in de middenmoot premier league. Scoor je daar je goals, ben je zo weg naar de Chelseas en Aston Villas van deze wereld. De Wijnaldum route zeg maar.

Benieuwd hoe stijf PSV de poot houdt, wanneer het onverhoopt 40-45 miljoen gaat worden.
+4/-0

 
2 weken geleden
Misschien als het richting de 50 gaat, maar zoals al eerder gemeld: liever hier tot minimaal de zomer...
+1/-0

3 weken geleden
Als brobbey met zijn 4 zielige goaltjes 20 miljoen oplevert, Sano die nog niks echt gepresteerd heeft in de top 15 miljoen moet kosten en Keessie uit Alkmaar 60 miljoen, dan is 30 miljoen voor Pepi toch echt een lachertje ? Of liever een enorme belediging.

Ik neem aan dat zijn contract tot 2030 verlengd is om de absolute hoofdprijs te vragen. Naast de winterbonus, want in de winterstop is alles opeens veel duurder.
+5/-0

3 weken geleden (gewijzigd)
Mooi openings bod. Doe er nog (vele) miljoentjes bij en waarschijnlijk a deal you can't refuse. Prima afmaker maar minder in de combinatie.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.349 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanspraak basarnhem boadu boer bosz brands certificaat dele dominantie earnie feyenoord haaks koen lauritsen lozano malaise malen oogt passievrucht peerke pepi perisic plea pover resink saibari til vaio vermakelijk woordgrapje