Transparent
Inloggen
Sluiten

Bosz verlengt contract bij PSV tot 2028

1 februari 2026 17:13 - Noël van de Laar
Foto: Noël van de Laar

Bosz verlengt contract bij PSV tot 2028; image source: Noël van de Laar

PSV heeft zojuist kort na de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Feyenoord groot nieuws bekendgemaakt. Kort voor aanvang van de persconferentie heeft PSV bekendgemaakt dat Peter Bosz tot 2028 aanblijft als hoofdtrainer van PSV.



Daarmee verlengt Bosz zijn succesperiode bij PSV met nog eens twee jaar. Na het winnen van twee landstitels en twee Johan Cruijff Schalen, gaat de succesperiode nog even doorgezet worden bij PSV: "Het is geen geheim dat ik het uitstekend naar mijn zin heb bij PSV. Ik ben heel blij met deze contractverlenging en hoop dat we samen nog heel veel prijzen gaan veroveren. Even genieten nu, ook na de prachtige overwinning op Feyenoord, en dan weer de volledige focus op de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen.”

Ook directeur Voetbalzaken Earnest Stewart toont zich verheugd. “We zijn zeer te spreken over Peter en werken al tweeënhalf seizoen lang fantastisch samen. Hij heeft niet alleen sportief enorme successen geboekt, maar ook een duidelijke speelstijl en cultuur binnen de club neergezet waar iedereen zich in kan vinden. De ontwikkeling van het team en individuele spelers is indrukwekkend en past perfect bij de ambities van PSV. We hebben er alle vertrouwen in dat we samen nog veel mooie momenten gaan beleven in de komende jaren.”

In het kielzog van Bosz maakt de club ook bekend Rob Maas, Terry Peters en Kevin Begois langer aan de club te hebben verbonden.

In een eerste reactie vertelde Bosz na afloop van PSV-Feyenoord op de persconferentie: "Eigenlijk is het voor mij nooit een vraag geweest of ik bij PSV zou willen blijven. Omdat ik het hier onwijs naar mijn zin heb. Ik kan goed samenwerken met de directie en heb een geweldige groep spelers tot mijn beschikking. Dan tel ik ook mijn zegeningen. Ik heb het hier uitstekend naar mijn zin. Mijn vrouw ook. Dus ik was er snel uit dat ik hier wilde blijven. Maar ik blijf niet heel lang meer trainer. Dus wilde ik daar ook goed over nadenken. Ik ben eerst na gaan denken of ik het nog wilde. Als ik nog doorga als trainer, is dat dan hier of toch nog ergens naar AGOVV of iets dergelijks gaan? Dat zijn dingen, daar denk ik over na, daar praat ik over, Met mijn vrouw, met mijn kinderen. Op het moment dat ik daarover uit was."

De trainer weigerde verder uitspraken te doen over de inhoud van zijn contract. Of Bosz een clausule heeft op laten nemen voor het Nederlands Elftal blijft vooralsnog dus onduidelijk: "Ik ga niks over de inhoud van mijn contract zeggen. Dat is tussen PSV en mij."

Toch gaf Bosz desgevraagd wel aan: "Als mij een vraag gesteld wordt, dan geef ik daar antwoord op. Ik heb gelezen dat ik solliciteerde bij het Nederlands Elftal. Onzin. Dat werd heel groot gemaakt. Ik vind het keurig van de KNVB wanneer zij dit volhouden wanneer er een trainer zit. Dat ze niks zeggen over zijn positie. Maar dat betekent ook dat ik hier door moet gaan. Dat hebben we gedaan. We zijn in onderhandeling gegaan en daar zijn we goed uitgekomen. Daar ben ik dolblij mee."

Hoe reageerde de selectie van PSV op het contractnieuws: "Ik heb de spelers meteen na de wedstrijd even toegesproken. Daarna gooiden ze de ghettoblaster aan en was niemand meer te verstaan. Daarna hoorde ik dat het officieel allemaal afgerond was. De spelers zullen het inmiddels via Nick (Tol, red.) wel hebben meegekregen."




Tags

bosz feyenoord inhoud succesperiode aanblijft aanvang agovv begois contractnieuws dolblij doorga doorgezet earnest ghettoblaster gooiden heerenveen keurig kielzog kinderen knvb maas onwijs onzin peters schalen solliciteerde speelstijl stewart terry toegesproken tol uitgekomen verstaan volhouden zegeningen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 weken geleden
Yes ik hoorde het hem net zeggen bij ESPN. TOP💪💪
+2/-0

2 weken geleden
Wat een geweldig nieuws man! Peter Bosz en PSV zijn ook een geweldige connectie. Alle belangrijke mensen binnen PSV blijven nog jaren verbonden aan de club. Na Hiddink vind ik Bosz de beste trainer. Bedankt Peter dat je wil blijven.
+4/-0

 
2 weken geleden
Heel mooi nieuws en een belangrijk signaal ook voor de toekomst: bestuurlijke stabiliteit is van groot belang voor toekomstig succes (niet alleen wat betreft nieuwe spelers, maar ook voor de uitbreiding van het stadion). In Amsterdam en Rotterdam zullen ze hier toch wel met enige afgunst naar kijken.
+5/-0

 
2 weken geleden
Nou misschien te lang geleden voor jou maar daar hoort Kees Rijvers nog voor te staan... hij doorbraak de hegemonie van Ajakkes en Feyenoord in de jaren 70 met 3 kampioenschappen (75,76 en 78, de EUFA cup 78 en 2 bekers (74 en 76)
+5/-1

 
2 weken geleden
Misschien, hopelijk over 2,5 seizoen ex aequo met Kees Rijvers. Laten we die vooral niet over het hoofd zien.
+1/-0

2 weken geleden
Mooi moment om te melden,en had niet anders verwacht.
Liggen nog genoeg mooie uitdagingen.
+3/-0

2 weken geleden
5 kampioenschappen op rij en dan een standbeeld, een lekkere sigaar en met pensioen.
+5/-0

2 weken geleden
Helemaal geweldig, na de tegenvallers van afgelopen weken vandaag toch nog de goed nieuws show. Hoewel er wel wat schimmig gedaan wordt over clausules en we hebben wat dat betreft natuurlijk wel een reputatie hoog te houden.. Maar dat betekent automatisch ook door selecteren in de zomer om de boel gretig te houden.
+1/-0

2 weken geleden (gewijzigd)
Het is een mooie dag, proost.
+2/-0

2 weken geleden
Beste nieuws dat we hadden kunnen krijgen vandaag! Hier ben ik heeeeeeel blij mee. :D
+1/-0

2 weken geleden
Deze verlenging maakt PSV structureel nog beter de komende 2 jaar. Dit betekent een heel sterk fundament voor de toekomst ook met het nieuwe stadion in het vooruitzicht.
+1/-0

 
2 weken geleden
Mee eens. Gisteren de ESPN-docs Ever change a winning team zitten kijken over hoe de directie beig is om steeds het team naar een hoger niveau te tillen.
+1/-0

2 weken geleden
Fantastisch nieuws natuurlijk. Na aardig wat magere jaren speelt psv onder Bosz al een paar jaar heerlijk voetbal. Een verademing.

Ben nogsteeds zeer benieuwd wat er gebeurd wanneer Koeman na neem ik aan een slecht WK stopt.
+2/-0

2 weken geleden
Vooropgesteld: ik dacht dat hij zou vertrekken. Wat een dankbaarheid van Bosz tijdens de persconferentie naar PSV. De match is echt heel goed. Geweldig uithangbord van onze club. Echt heel mooi nieuws!
+4/-0

 
2 weken geleden
Ik vind het ook geweldig nieuws. Zeker om dat de selectie nu zo goed is en ik verwacht dat Brands met zijn TD-team het niveau ook vast kan gaan houden.
+2/-0

 
2 weken geleden
Je laatste zin is ieder jaar weer een vraag. Bosz zelf gaf aan dat je als Nederlandse club altijd verkopen zult.
+1/-0

2 weken geleden
Dat betekent in ieder geval nog 2 jaar attractief voetbal.
En of ie nu te lang door gaat en op zijn hoogtepunt had moeten stoppen dat is toch een koe in de kont kijken....
+2/-0

 
2 weken geleden
Mooie woordkeuze voor een veeboer.
+3/-0

2 weken geleden
Heel blij dat hij blijft, maar keerzijde is nu natuurlijk wel dat Dick Schreuder nu naar Ajax gaat..
+1/-0

 
2 weken geleden
Ja en? Die moet zich nog bewijzen …
+1/-0

2 weken geleden
Ik had aanvankelijk de nodige scepsis bij zijn aanstelling m.b.t. zijn reputatie van instorten na de winterstop. We hebben dat vorig jaar gezien maar toch ook toen (met ook een beetje geluk), kampioen geworden. Belangrijke kenmerken onder zijn leiding zijn super attractief voetbal, spelers die aanmerkelijk beter worden, geweldig uithangbord voor de club én resultaten. Heel blij dat hij heeft bijgetekend. 5x kampioen op rij zou een record zijn in de eredivisie. En ja, zo ver is het nog lang niet maar met 3 kampioenschappen op rij neem je sportief en financieel afstand van de concurrentie. Als ik zou roken zou ik nu net als Bosz een dikke sigaar opsteken.
+1/-0

2 weken geleden
Prachtig nieuws, ben fan van zijn speelwijze en had eigenlijk ook verwacht dat ie zou blijven, heerlijk, op naar de 3e titel, proost allen.
+1/-0

2 weken geleden (gewijzigd)
Prachtig nieuws, we bespraken het al op de tribune (vak T), de organisatie van PSV staat als een herenhuis: Brands, Stewart en Bosz is een gouden combinatie.
Op de achtergrond gesteund door een sterke RVC met Robert van de Wallen als voorzitter en echte PSVers, een burgemeester met een PSV hart en dus keihard verder bouwen aan dominatie van PSV, straks in stadion van 55.000 toeschouwers...

Met Peter onze Bosz heeft PSV ook het feyenoord syndroom (vooral in de kuip) van zich afgeschud, inmiddels 5 x op rij gewonnen en counting...

Lets go PSV, voor altijd#1

JUST SAY YES
@snow patrol
+1/-0

2 weken geleden
Geweldig nieuws op deze toch al mooie dag. Ik had ook wel verwacht dat hij zou blijven.

Een nieuwe trainer had een nieuw slechter tijdperk voor PSV kunnen betekenen. Door het behoud van Bosz is de kans dat onze hegemonie aanhoudt gewoon een stuk groter geworden. Ook richting spelers doet dit wat. Ik ben ervan overtuigd dat als Bosz was vertrokken, dat sommige spelers dan ook hun biezen pakken. Er zullen er nu ook vertrekken, maar wel minder.
+1/-0

2 weken geleden (gewijzigd)
Heel goed nieuws!! Het feit dat Inter maar bleef volhouden Perišić binnen te halen, deed me denken dat bosz niet door zou gaan. Nu kan Perišić samen verder bouwen aan een verdere groei van PSV, waarbij beter internationaal presteren bovenaan de verlanglijst staat. Wat Bosz mi. echt een echt goede trainer maakt is dat hij in staat is de gehele selectie goed te kunnen gebruiken(ok, behalve Nagalo) en al die spelers ook beter kan maken omdat ze ook speeltijd krijgen. Hij maakte van middenvelder Schouten een CV, van middenvelder Flamingo een CV, Mauro groeide van LB tot een geweldige dynamische middenvelder uit. PSV speelt altijd op dezelfde wijze, doet daar geen concessies aan en doet dat vaak(ook door de vele blessures nu) met verschillende poppetjes. PSV mag zich gelukkig prijzen.
+2/-0

2 weken geleden
Ongelooflijk eigenlijk voor mij persoonlijk. Ik ben echt een enorme fan geworden van Bosz en heb ontzettend veel ontzag en respect voor hem terwijl ik voorheen altijd schamper over hem sprak. De naïeve romanticus van Heracles en Vitesse die toen naar Ajax ging. Waar ik smalend mijn collega’s bedankte want hij won nooit prijzen en we dus een concurrent minder hadden. Ik was ook sceptisch bij de eerste berichten dat hij naar PSV zou gaan. Maar inmiddels blijkt het een “Match Made in Heaven”. En ja, er zitten mindere wedstrijden en zelfs periodes bij maar dat is inherent aan het leven in het algemeen. Maar hoe hij zich presenteert, zijn droge (onderkoelde) humor, zijn vastberadenheid, zijn overtuiging… en vooral: zijn offensieve speelwijze maken hem uniek en hopelijk uiteindelijk legendarisch! Ik vind het alleen een jaartje te weinig. Ik vind dat Peter ons hoogstpersoonlijk die derde ster moet bezorgen.
+1/-0

2 weken geleden
Goed nieuws dat Bosz nog 2 jaar blijft. Veruit de beste trainer op dit moment in de ED. Alleen hoop ik dat hij nu ook wat meer ervaring heeft opgedaan in de CL. Ben nog steeds teleurgesteld dat we het die laatste wedstrijd tegen Bayern hebben weggegeven. Hij had na die 1-1 altijd Flamingo moeten inbrengen (ook de echte deskundigen oa onze Aad vinden dit). Maar Bosz blijft volhouden dat zijn visie de enige juiste is. Dus volgend jaar worden we met hem vast wel weer kampioen, maar het zou ook mooi zijn dat we ook wat langer in Europa meedoen.
+1/-0

 
2 weken geleden
Helemaal mee eens. Vind dat we met de kwaliteit die we nu hebben, nog steeds een keer een echt mooie Europese campagne neer moeten kunnen zetten, met circa een kwartfinale. Dan is de periode Bosz écht geslaagd!
+1/-0

2 weken geleden
We gaan gewoon voor 5 op rij en nog meer records!
+1/-0

2 weken geleden
Jaaaaaaaaaaaa gelukkig verlenging. Beste trainer / coach in jaren. Blij mee.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem bommel bospipo bosz buitenspelpositie crockett fernandez feyenoord forza gaaei geblesseerden hell james jong kezman och pepi perisic sadiq saibari sano schiks scorend sonny tijdperk til veerman verkooijen yeah zinchenko