Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV Vrouwen doen zichzelf tekort na late gelijkmaker

1 februari 2026 19:48
Foto: Pro Shots

PSV Vrouwen doen zichzelf tekort na late gelijkmaker; image source: Pro Shots

De PSV Vrouwen stonden virtueel lange tijd aan kop zondagmiddag. Ondanks dat de ploeg van Roeland ten Berge al vroeg in de wedstrijd tegen Feyenoord op een 0-2 voorsprong kwam, wist de thuisploeg diep in blessuretijd nog een punt uit het vuur te slepen. Namens PSV zorgden Liz Rijsbergen en Lore Jacobs voor de doelpunten, voor Feyenoord scoorden Esmee de Graaf en Celainy Obispo.

Doordat Ajax de Amsterdamse derby met 1-2 verloor van HERA United, had PSV uitstekende zaken kunnen doen bij een overwinning op Feyenoord. Door de late gelijkmaker in Rotterdam is het echter weer FC Twente dat nu bovenaan staat in de Vrouwen Eredivisie. De Tukkers hebben nog een duel minder gespeeld en na de 3-0 overwinning op Excelsior zondagmiddag één punt meer dan zowel Ajax, PSV als Feyenoord.

De PSV Vrouwen komen nu pas weer in het carnavalsweekend in actie, als er op zondag 15 februari om 16:45 uur op De Herdgang wordt afgetrapt tegen PEC Zwolle. Tegen die tijd heeft FC Twente haar inhaalwedstrijd tegen AZ al gespeeld, die staat voor volgend weekend op het programma.




Tags

feyenoord twente berge carnavalsweekend celainy derby eredivisie esmee excelsior graaf hera herdgang inhaalwedstrijd jacobs liz lore obispo pec rijsbergen roeland virtueel vuur

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 dagen geleden
"Doordat de ploeg van Roeland ten Berge al vroeg in de wedstrijd tegen Feyenoord op een 0-2 voorsprong kwam, wist de thuisploeg diep in blessuretijd nog een punt uit het vuur te slepen."

Ik wist niet dat met 0-2 voorkomen betekent dat je dus de wedstrijd in blessuretijd gelijkspeelt. Niet zo slim dan, hadden ze het beter bij 0-1 kunnen houden.
+1/-0

 
2 dagen geleden
Oei wat een kromme zin zeg. Dat is wel heel erg. Kon Noël maar alle teksten voor zijn rekening nemen.
+1/-0

3 dagen geleden
Waarom wordt er niet vermeld dat de scheidsrechter een dubieuze rol speelde.Overduidelijk penalty na overduidelijk hands op de doellijn niet gegeven.Blessuretijd was +6 maar in minuut +9 van de extra tijd viel na een onterechte vrije trap de gelijkmaker.De trainer en speelsters waren behoorlijk kwaad over deze thuisfluiter.Graag voortaan volledige info ipv dit flutverslagje.
+1/-0

3 dagen geleden
Ik snap dat ze bij het huidige vrouwenvoetbal nog niet altijd top scheidsrechters ter beschikking hebben, maar dit was gewoon schandalig. Zuivere strafschop onthouden en de extra en extra-extra tijd ging nergens over. Misschien maar goed dag Feyenoord nog scoorde, anders stonden ze waarschijnlijk nu nog op het veld.
+1/-0

 
3 dagen geleden
Precies, dat was het schoolvoorbeeld van een penalty. En ik heb ook grote twijfels of hun aansluigingstreffer geen buitenspel was.
6 minuten blessuretijd was al fors maar om er dan zomaar 8 minuten van te maken??
De dames mogen zich genaaid voelen, of zeg je dat anders als het om vrouwen gaat🤔
+1/-0

 
3 dagen geleden
Waarom zou die uitdrukking niet op vrouwen van toepassing zijn?
+1/-0

 
2 dagen geleden
Omdat je tegenwoordig niks meer mag zeggen en dan de woorden genaaid en dames in één zin al miet meer oke is?
+1/-0

 
2 dagen geleden
Hoezo heb ik dan een zwaar leven, die snap ik niet?
+1/-0

 
2 dagen geleden
Omdat je het idee hebt dat je tegenwoordig niks meer zou mogen zeggen. Dat valt best mee namelijk.
+1/-0

 
2 dagen geleden
Wij doen hier niet aan woke, Hendrik.
+1/-0

 
2 dagen geleden (gewijzigd)
En daar houdt jij je aan?
Ik wist niet dat jij een deuger was😉🤣
+1/-0

 
2 dagen geleden
Haha dat niet nee, maar moet wel eerlijk zeggen dat ik soms iets wat ik zelf erg grappig vind toch maar niet post om zo geen tere zieltjes te kwetsen. Heb al ooit een schorsing van een jaar gehad voor zgn op de man spelen en daar heb ik geen zin meer in.
Dan zijn er nog minder reacties tijdens de wedstrijd😎
+1/-0

2 dagen geleden
Ik wilde alweer "same old same old" typen... maar we blijken dus te zijn genaaid. Erg jammer dit. Hoe vaak kan je nou 2× op 1 dag van Feyenoord winnen? Blijft natuurlijk teleurstellend resultaat, anders had je bovenaan gestaan. Hopelijk hard wraak nemen op FC Neuzin en een keer stunten bij FCT. En dan maar zien waar het schip strandt (of met zilver triomfantelijk binnenvaart).
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.369 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arne arsenal bijtekenen bommel bosz boszballetje crockett eredivisie feyenoord forza geblesseerden hell houder james jans keertje magie nederland passievrucht pepi perisic saibari sano shevchenko slot sonny tijdperk troll utrecht zinchenko