Transparent
Inloggen
Sluiten

Obispo: "We willen allemaal zo snel mogelijk kampioen worden"

2 februari 2026 01:41
Foto: Pro Shots

Obispo: "We willen allemaal zo snel mogelijk kampioen worden"; image source: Pro Shots

Ook Armando Obispo verscheen na de 3-0 overwinning van PSV op Feyenoord voor de camera van ESPN. Daar blikte de maker van het openingsdoelpunt terug op de wedstrijd, zijn goal en zijn uitverkiezing tot man van de wedstrijd: "Zeventien punten voorsprong is echt bizar."

Obispo vond na tien minuten al het net door een vrije trap van Joey Veerman al invliegend binnen te koppen: "Zo'n belangrijke wedstrijd voor ons. Ook om het goede gevoel vast te houden. Ik ben heel trots. Ik speel natuurlijk niet altijd, dus dan is het lekker als je jezelf kan laten zien in zo'n wedstrijd", aldus Obispo.

Normaal krijgt Yarek Gąsiorowski de voorkeur boven Obispo, die nu al voor de derde achtereenvolgende keer in de basis mocht beginnen. Die kans pakt hij "met beide handen aan", zo stelt Obispo: "Voor elke voetballer zal het lastig blijven. Ik ben een liefhebber van het spelletje, dus ik wil altijd spelen. Dus dan is het lastig om je in een rol te schikken die je liever niet hebt. Het is aan mij om het te laten zien en de kans met beide handen te grijpen als ik hem krijg.”

Nu PSV met zeventien punten afstevent op de derde achtereenvolgende landstitel, krijgt Obispo tot slot nog de vraag of dit het meest dominante PSV is waar hij ooit in heeft gespeeld in zijn twintig jaar bij de club: “Dat denk ik wel. Dit team komt wel ergens bovenaan. Qua resultaten maar ook qua spel is dit wel een van de beste seizoenen tot nu toe. Zeventien punten voorsprong is bizar. We hebben het er ook over in de kleedkamer. Dat komt niet vaak voor. Ik denk dat we allemaal zo snel mogelijk kampioen willen worden.”




Discussieer mee op de forums


Tags

obispo bizar armando espn feyenoord gasiorowski invliegend joey landstitel openingsdoelpunt slot uitverkiezing veerman yarek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert arne arsenal bijtekenen bommel bosz boszballetje crockett eredivisie feyenoord forza geblesseerden hell james jans keertje magie nederland passievrucht pepi perisic saibari sano shevchenko slot sonny tijdperk troll utrecht zinchenko