Transparent
Inloggen
Sluiten

Terugkeer Luuk de Jong bij PSV niet aan de orde

8 mei 2026 13:56 - Noël van de Laar
Foto: Pro Shots / Johan Manders

Terugkeer Luuk de Jong bij PSV niet aan de orde; image source: Pro Shots / Johan Manders

Nadat er donderdag in Portugese media al werd gespeculeerd over de toekomst van Luuk de Jong, blijkt die berichtgeving veel te voorbarig te zijn. Peter Bosz vertelde vrijdagmiddag op de voorbeschouwende persconferentie op het duel met Go Ahead Eagles van aanstaande zondag dat hij ook nog niet gesproken heeft met zijn voormalige aanvoerder.

"Nee, we hebben elkaar niet gesproken. Het speelt totaal niet", aldus Bosz, waarop Nick Tol, de perschef van PSV inhaakt: "Het hele verhaal is bullshit op dit moment", nadat in Portugese media werd gespeculeerd over familiaire problemen van De Jong, waardoor hij als speler terug zou willen keren in Nederland.

Dat terwijl er in Portugal dus volop wordt gespeculeerd over de sportieve toekomst van De Jong, die vorige zomer als verrassing werd gepresenteerd op de Open Dag van de kersvers Portugees landskampioen. Hoewel Porto de optie heeft het contract van De Jong met een jaar te verlengen, heeft een kruisbandblessure vooralsnog roet in het eten van de clublegende van PSV gegooid.

Mede door die blessure stokte de teller qua aantal wedstrijden al na zeven duels voor De Jong bij FC Porto. De supporters van PSV die hoopvol gestemd waren over een mogelijke transfervrije terugkeer van De Jong in het Philips Stadion, lijken vooralsnog van een koude kermis thuis te komen. De geruchten vanuit Portugal lijken volledig uit de lucht te zijn gegrepen. Van een terugkeer op het oude nest is dan ook vooralsnog geen sprake.

Dat sluit ook aan wat De Jong eerder heeft gezegd. Rondom zijn afscheid vertelde hij al dat een terugkeer bij PSV als speler niet tot zijn toekomstplannen behoorde. Die woorden herhaalde de spits nogmaals toen zijn tegel werd onthuld op de Walk Of Fame en hij naamdrager werd van de perskamer van het Philips Stadion.




Discussieer mee op de forums


Tags

jong bosz porto portugal bullshit clublegende eagles fame familiaire hoopvol inhaakt kermis kersvers koude lucht naamdrager nederland nest perschef perskamer portugees roet stokte tegel toekomstplannen tol voorbarig walk

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 dagen geleden
Was er sprake van dan? Komkommertijd is vroeg begonnen.
+2/-0

4 dagen geleden
Die familiaire problemen waar in Portugese media over gespeculeerd wordt kloppen. De familie De Jong (en dan met name zijn vrouw) is helemaal niet happy in Porto. In Sevilla kwamen ze veel over de vloer bij andere voetbalstellen en hadden de voetbalvrouwen onderling ook veel contact. In Porto is dat totaal anders.

Dus de Jong zal wel vertrekken uit Porto, maar of hij daarmee ook direct terugkeert naar Nederland (en evt PSV) is een tweede.
+1/-0

 
4 dagen geleden
Laten we hopen dat wat jij schetst de ware reden is want elders werd gerept over een 'delicate' familiekwestie.
+1/-0

4 dagen geleden
Als hij nog als speler actief zal zijn in NL (wat ik betwijfel) is de Rickyrol bij Twente misschien wel wat voor 'm, niet te verwarren met de Rickroll.
+2/-0

 
4 dagen geleden
Misschien bij de Graafschap mochten die promoveren.
+1/-0

4 dagen geleden
Als speler lijkt mij niet, maar als er een andere geschikte functie is die beide partijen ambiëren dan proberen terug te halen deze held.
+1/-0

4 dagen geleden
het lijkt me dat het PSV hoofdstuk (als speler) voor Luuk is afgesloten. Kan mi ook het niveau niet meer aan, zeker niet na zn langdurige blessure. Ga lekker bij de superboeren of eventueel Twente nog een jaartje lekker ballen, Daarna eventueel een functie binnen PSV ??
+2/-0

3 dagen geleden
Binnen 2 jaar of eerder is Luuk actief in de JO schat ik zo in.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ananas arensman basarnhem berg bommel bosz couhaib dam dest dorp driouech earnie eredivisie fernandez feyenoord flamingo gescout giro mauro mijnans oranje pepi perisic rcv saibari subaru til twente veerman wanner