Transparent
Inloggen
Sluiten

Magistrale goal Saibari helpt Marokko niet voorbij Brazilië

14 juni 2026 02:08
Foto: Pro Shots

Magistrale goal Saibari helpt Marokko niet voorbij Brazilië; image source: Pro Shots

Ismael Saibari is het WK met Marokko begonnen met een knap gelijkspel tegen Brazilië. De middenvelder van PSV eiste al snel de hoofdrol op door met een fraai stiftje doelman Alisson te passeren. Tien minuten later zorgde Vinicius Júnior met een kanonskogel voor de gelijkmaker. Daar bleef het bij in New Jersey, waar beide ploegen er vooral voor rust een leuke wedstrijd van wisten te maken.

Na rust vloeiden de krachten bij beide ploegen weg en trok Brazilië het initiatief meer naar zich toe. Tot doelpunten leidde dat echter niet. Marokko was diep in blessuretijd misschien nog wel het dichtste bij een overwinning, maar Alisson wist tot twee keer toe te pareren.

Saibari werd uiteindelijk in de laatste minuut van de officiële speeltijd naar de kant gehaald door bondscoach Mohamed Ouahbi en vervangen door Soufiane Rahimi. Anass Salah-Eddine begon op de bank maar mocht inclusief de tien minuten blessuretijd nog twintig minuten meedoen, waarbij hij Noussair Mazraoui afloste. De door PSV gehuurde linksback van AS Roma viel geruisloos in.

Marokko neemt het in de tweede groepswedstrijd op tegen Schotland. Dat duel staat gepland voor 20 juni om 00:00 uur Nederlandse tijd. Vervolgens sluit Marokko de groepsfase af tegen Haïti. In Groep C nemen die twee landen het om drie uur vannacht nog tegen elkaar op.




Discussieer mee op de forums


Tags

marokko saibari alisson afloste eiste geruisloos groepswedstrijd haiti ismael jersey kanonskogel mazraoui ouahbi pareren rahimi roma salah schotland soufiane stiftje vinicius vloeiden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


22 uur geleden
Respect voor de redactie hier. Meteen een uitgebreid verslag. Eerste helft was geweldig maar in de tweede helft had ik toch moeite om wakker te blijven. Zeker na een paar duvelse Duvels.
Saibari deed het geweldig. Brazilië wist zich geen raad met zijn gezwerf. Ik had eigenlijk even naar de Duitse fernsehen moeten switchen na zijn goal. Toch wel benieuwd wat ze daar zouden zeggen mbt die 1. FC Bayern
+3/-0

 
site-admin 11 uur geleden
@Brusje In Duitsland worden de wedstrijden nauwelijks uitgezonden en zit bijna alles achter een betaalmuur (DAZN). Ook hebben ze in Duitsland geblokkeerd dat je als Nederlander via Ziggo kunt kijken. Alleen de wedstrijden van Duitsland zijn gratis te bekijken via de normale zenders.
+2/-0

 
10 uur geleden (gewijzigd)
Zouden ze in Nederland ook moeten doen: alles wat zich met Ziggo inlaat blokkeren ;p. Maar even zonder gekheid: dat is wel een trend aan het worden helaas: alles achter een betaalmuur. Ik erger me ook aan de commerciële drinkpauzes en dat we dan bij de NOS reclame krijgen. Kijk liever BBC maar die zenden weer niet alles uit.
Anyway, ik was vooral benieuwd naar hoe enthousiast men in Duitsland is of kan worden omtrent Saibari
+2/-0

 
9 uur geleden
Ik denk dat vooral de termen "wk", "brazilie" en "goal" belangrijk zijn.
+1/-0

21 uur geleden
Fijne 1e helft. Mindere 2e helft. Consolidatie. Beide ploegen vonden het wel best. Samen met Schotland naar knock-out.
+2/-0

16 uur geleden
Kwam gisteren nog langs de Allianz arena van FCB en heb uit het raam geroepen dat hij minimaal 55 miljoen moet kosten zonder bonussen.
Of het helpt weet ik niet maar hee jongens ik heb mijn best gedaan he. ;-)
+4/-0

13 uur geleden
Fantastisch wat Saibari laat zien. PSV moet meer vragen dan minimaal 50 miljoen.
+1/-0

 
10 uur geleden
Ik denk dat het al zo goed als rond is.
+1/-0

11 uur geleden
Marokko en Senegal hebben een groot voordeel t.o.v. andere landen. Slechts 6 maanden geleden zijn ze al 1,5 maand bij elkaar geweest en zijn als team daardoor goed op elkaar ingespeeld. Ook nog in die tijd bij elkaar samen geweest en kennen de groepsdynamiek onderling heel goed. Eens kijken in hoeverre ze hier hun voordeel mee kunnen doen in dit tournooi. Marokko gaf een goed signaal af, speltechnisch was het iig. beter dan Brazilië.
+1/-0

 
10 uur geleden
Brazilië was niet Brazilië, geen samba voetbal maar europees opbouwen. De hand van Ancelotti.
+1/-0

 
9 uur geleden
Zo had ik het nog niet bekeken. True. En zijn ook wat beter ingesteld op de warmte.
+1/-0

 
9 uur geleden (gewijzigd)
Ja, ik denk echt dat het wel een voordeel is die tijdens het tournooi wel iets in waarde zal afnemen.
@redbastard: Brazilië speelt sinds 1970 al geen sambavoetbal meer(en misschien nog in 1982).
+1/-0

 
9 uur geleden
Het viel mij nu echt tegen. Geen echte ster ook.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arensman basarnhem bayern blind bonus conference dest down dumfries ehvdgxt eredivisie feyenoord forza groningen hendrikus jersey kanttekening loer pep pepi saibari sparta steunpilaar twente uitgroeien utrecht vaio vessem volendam voorronde