Transparent
Inloggen
Sluiten

Mauro Júnior aangesteld als aanvoerder

22 juli 2026 21:00
Foto: Pro Shots / Perry van de Leuvert

Mauro Júnior aangesteld als aanvoerder; image source: Pro Shots / Perry van de Leuvert

Mocht Mauro Júnior deze zomer besluiten PSV trouw te blijven, zal de Braziliaan het seizoen ingaan als eerste aanvoerder van trainer Peter Bosz. Dat is duidelijk geworden tijdens het trainingskamp in Klosterpforte. Nu eerste aanvoerder Jerdy Schouten voorlopig uit de roulatie ligt met een ernstige knieblessure, is Mauro Júnior doorgeschoven in de pikorde.

Ivan Perišić is daardoor doorgeschoven als tweede aanvoerder, terwijl Joey Veerman komend seizoen is aangewezen als derde aanvoerder als de Volendammer ook besluit zijn verblijf bij PSV met een jaar te verlengen. Zowel Mauro Júnior als Veerman worden deze zomer in verband gebracht met een vertrek uit Eindhoven, dus of ze ook daadwerkelijk als eerste en derde aanvoerder het seizoen ingaan is op dit moment nog onzeker.

Mocht een van de twee vertrekken bij PSV zal er opnieuw gekeken worden naar de hiërarchie binnen de selectie van trainer Bosz.




Discussieer mee op de forums


Tags

mauro bosz veerman braziliaan ivan jerdy joey klosterpforte perisic pikorde schouten trainingskamp trouw volendammer

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 weken geleden (gewijzigd)
Als dat geen extra intrinsieke motivatie voor hen is om bij PSV te blijven, wat dan wel?!
+1/-0

 
4 weken geleden
Mag hopen dat psv hem met iets beters overtuigd dan een band om zijn arm.
+1/-0

 
3 weken geleden
Hahaaa. Zijn schoenen worden voortaan gepoetst door de club
+2/-0

 
3 weken geleden
Poeh.. dan wordt het pakketje wel heel uitgebreid.. volgens mij krijgt hij ook al meer consumptiebonnen dan anderen.. als dat maar niet voor scheve gezichten gaat zorgen!
+2/-0

 
3 weken geleden
Zijn tas wordt voortaan ook ingepakt en gedragen heb ik in de wandelgangen begrepen.
+1/-0

4 weken geleden
Mauro Junior lijkt me een goede aanvoerder. Een speler die altijd voorop gaat in de strijd en die al lang bij de club zit.

Hopelijk blijven Mauro Junior, Perisic en Veerman alledrie bij PSV. Met name Perisic en Veerman zie ik nog wel een transfer willen maken.
+1/-0

4 weken geleden
Plottwist: al onze aanvoerders verkassen in augustus naar een andere club ^v^
+1/-0

 
4 weken geleden
Dit is juist een anti-jinx, dus kan geen kwaad.
+1/-0

 
3 weken geleden
Het wordt tijd dat we Jomanda van stal halen
+1/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Zo kun je het uitleggen, maar maar ik ben van mening dat iets wat je niet wil, ook niet moet uitspreken, als ware het een grap... dat is het verkeerde manifesteren in het collectieve onderbewuste.
Enfin dat zal niet iedereen goed begrijpen @tony
+2/-1

 
3 weken geleden
Ben je zo bijgelovig??

Uit pure interesse: Post jij ook op vp alleen dan onder een naar engels vertaalde Nickname?
+2/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
‘Dat zal niet iedereen goed begrijpen’ is nogal een statement wederom. Wat wil je daarmee zeggen? Dat iemand die er anders over denkt dan jij het niet begrijpt? Ik geloof gewoon niet in dergelijke onzin.
+2/-0

 
3 weken geleden
Dat mag jij vinden, je bent zelf ook heel stellig overigens... vraag me af of je dat wel door hebt als je zo'n bericht stuurt?!
+2/-1

 
3 weken geleden
‘Vraag me af of je dat wel door hebt’ - ik pas
+1/-1

3 weken geleden
Op 3 september gaan we zien hoe de uiteindelijke lijst eruit ziet. Guus Til mag wat mij betreft ook wel aanvoerder worden. Eindelijk eens leuke tv dan.
+2/-0

3 weken geleden
Tsja, iemand moet die band dragen. Mauro nu als hij blijft de aangewezen speler. Zou haast vragen wie anders.
+2/-0

reactie verwijderd


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.680 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert basarnhem berg bommel bosz dest eredivisie excelsior fernandez feyenoord flamingo fortuna geertruida kostic mauro mijnans nikiforov obispo onderkant opbouw peerke pepi perisic rickardoko sano schouten til veerman wanner yarek